Špinenie namiesto menstruacie?

Príspevok v téme: Špinenie namiesto menstruacie?
veronicka2

cavte, dufam ze ma upokojite aspon :(
mam 22 hak neberem, mam priatela ale pouzivame kondom, on sa vsak nikdy do neho nespravi, dokoncim ho inak...kondom pocas styku nikdy nepraskol. menzes mavam pravidelny, trva 5-7 dni. min mesiac trval vsak len dake 4...
tento mesiac mam spinenie (hneda hmota/tekutina) ktorej je hrozne malo, na intimke mozno tak 1cm aj menej...trva uz treti den (prislo to nacas, tak ako keby to bol menzes) lenze mne sa toto nikdy este nestalo. bojim sa ze co ak je to ten pseudo menzes pocas tehotenstva, aj ked podla vsetkeho tehotna byt nemozem...( vzhladom na veci co som pisala vyssie) neviem asi mi uz sibe ale co ked som si to rukou nejako preniesla na povrch a preplavalo to az dnu alebo ja neviem...sibe mi uz stresy mam nenormalne. co to moze byt neviete? viem ze mam navstivit dr ale som v zahranici este 10 dni a kebyze idem tu tak platim hrozne prachy za osetrenie... :(
co moze znamenat to hnede co zo mna ide?...som chora nejako alebo fakt som v tom? :´-(

Cumlikator

Prosím o pomoc... mam 12 za mesiac 13... a 12.8.som dostala moju prvú menštruaciu prvy deň hnede s červeným druhy d. cervene treti d. červene aj hnede a dnes len 3 kvapky hnede ... je to normalne ??? Prosím poradte

Shayleen

Dievča určite si sa učila zdravovedu tak by si mala základy vedieť! Z prstovania nemôžeš byť tehotná. Ty sa určite nudis že zakaždým tu istú tému pod iným nickom sem pridavas. Už by bolo na čase s tým prestať!

pomôžte mi

Dobrý deň.Menštruacia mi meska 2 tyzdne.mala som 3dni hnedy vytok a uz ako tak aj dve kvapky krvy.Z coho to mozem mat?Neviete mi poradit?Pohlavny styk som nemala.Len ma moj priatel prstoval.Moze sa stat ze ked mal spermiu na prste tak by som mohla otehotniet?

zuzu1111

lili212 ahoj ja som mala tiez slabu menstruaciu. bola som dnes na krvne testy tak zajtra budem vediet vysledky , dufam ze negativne :(

lili212

veronicka2 prosim ta ako si nakoniec dopadla? Ja mam teraz take iste problemy tiez sa bojim co to je ked sa mi nieco take este nestalo tak mi prosim napis ci to bolo v pohode potom alebo si bola tehotna ... Toho sa bojim aj ked som nemala ako otehotniet no uz neviem co si mam mysliet a comu verit gsom zmätena

Juchu

ja som mala podobne - ked mal prist menzes mala som len hnede spinenie.. Bola som aj u gynekologicky s obavou ze som tehotna. Dala mi urobit tehotensky a vysledok negativny. Povedala mi, ze to mohol sposobit napr. stres, ze menstruacia bola taka "slaba" - aj ked ziadna nebola. Ozajstnu menstruaciu som potom dostala cca o 2 tyzdne

jankaaaaaaaaa

kup si tak zo dva testy ked im neveris. inej znacky a pouzij jeden zajtra rano z ranneho mocu a druhy na dalsi den. aj tak budu oba negativne, ale aby si mala dusu na pokoji tak si ich sprav. nieje to vobec drahe