VYBER SKOLY-socialna informatika

Príspevok v téme: VYBER SKOLY-socialna informatika
fergie14000

Počuli ste už niečo o novom obore Socialna informatika na Masarykovej univerzite v Brne ? Veľmi sa mi páči tento obor pretože je to spojená informatika, základy matiky a sociologia taký mix.. chcem študovať neičo s počitačmi ale nei priamo informatiku a programovanie pretože to je extremne ťažká matika ani ma to moc nezujíma.. tento obor je skor zavádzanie nejakych programov a tiež možem pracovať potom v IT firmách.. po škoel by som si spravila nejaké kurzy s PC grafikou alebo dizajn webu a by som to využila všetko.. pretože v tom debilnom štate ani v ČR nie je niečo ako PC dizajn alebo tak..všetci musia byť mega inteligentní na MAT a INF...možem si vybrať bud informatika alebo uemelcká škola grafika.. viem síce kresliť ale dlho som sa tomu nevenovala a určite by som nemala šancu medzi tími \\\"umelcami\\\".. aký máte na toto názor? ak máte viac info o tomto obore prosím napíšte mi.. zistila som že beru iba 20 študentov ale keby som dobre zvládla SCIO testy tak mám šancu.nevzdám to..aspon nebude veľa Ľudí s tímto zamerením...pomoooožte mi

jankaaaaaaaaa

v serioznych it firmach potrebuju ludi, ktori vedia riesit dane problemy sam, vedia programovat bezproblmov, a pod. nepotrbuju tam ludi co studovali nejaku sociologiu, lebo v it fiirmach je sociologia uplne zbytocna. mozno tak vo firmach ala tsystems, kde prijmaju ludi aj bez vysokej skoly..

jankaaaaaaaaa

pises ze dhces studovat nieco s PC ale nie informatiku lebo tam je programovanie a matika. a co myslis ze na tom odbote sa co budes ucit??? jasne ze tam bude zaklad celeho dtudia programovanie matika a ked chces studovat informatiku a pocitace tak automaticky musis byt naozaj velmi inteligentna aby si to zvladla

Matyo

Už vymýšľajú také chujoviny, že to už normálne neni :D Ja chcem študovať odbor kombajnista v kombinácii so sociálnym právom, neviete kde sa to dá? :D