ORGAZMUS? je dolezity alebo nie?

Príspevok v téme: ORGAZMUS? je dolezity alebo nie?
.....

prosim poradte mi, mam chalana pol roka a spavame spolu asi kazdy den , ale problem je v tom ze on sa neurobi, za toho pol roka sa spravil iba raz a ja sa citim sklamana aj ked mi tvrdi ze nikdy v posteli nemal nikoho lepsieho.neviem co si mam myslet a ked sa ho opytam ze preco je so mnou ked mu to nejde mi povie ze on sa nepotrbuje spravit a nech sa nebojim ze by ma nikdy nevymenil..neviem, myslim si ze je to preto ze ho ma prilis velky..ale trapi ma to.Chalani PORADTE MI ..NAOZAJ TO NEPOTREBUJETE DOKONCIT?V COM MOZE BYT PROBLEM?SEX NAM TRVA ASI 1,5HODINY A AJ DVE a aj dlhsie sak my sa nevieme navzajom nabazit.a potom ho az boli..

markone

Klarika Frontman
U vsaetkych chalanov nie len pri prvom sexe.
Mozno to nie je presne 90 percent ale su to urcite vacsie 2 tretiny. A to ze cim je clovek skusenejsi tym dlhsie vydrzi je tiez dobra kravina. je jedno ci niekto sulozi 2 roky alebo 15. Vsetko je to iba o hlave.

.....

wandi v tomto ti neviem povedat ...skusa do teba uplne vrazat??hovori sa ze baba citi prvych 8cm ale ja zase citim az na konci..neviem co je pravda..ked do mna nevraza tak som aj ja taka necitliva abo skus polohu ze si na nom ale nie v tvarou tvar ale naopak otocena vtedy to citim najviac ked sedim opacne..fakt..abo klasicka poloha a ked mas nohy cez jeho plecia uplne co nyjvyssie aj tak to necitis???

.....

inak pocula som aj o suchom orgazme ale snad by mi povedal keby mal ten..no nie??? mame dost otvoreny vztah.... myslim ze skusim sa s nim o tom zase porozpravat ...ved aj tak uz mi pisal ci ho nepridem cez obed znasilnit...inak nemoze to byt miestom?ze spavame spolu len u nas??,u neho nie???lebo jeho mamina je stale doma a chodi nam do izby ale teraz je konecne prec tak skusime zmenu mozno to bude lepsie .. :-)))

wandi

envy7 a xka: ja som na to rovnako. spavame spolu 1 aj pol a nič,nikdy sa neurobím. už ma to sere. vôbec necítim pri tom príjemné pocity, len ked mi draždi klitoris. :-(((

.........

tajta ..no mas pravdu ja som mala za sebou dost chalanou a kazdy sa spravil ..a netrvalo to dlhsie ako pol hodinku no niekedy bol aj hned..ale tento moj no neviem ..je to nezvyk..a fakt netusim ze co mam spravit... ale opustit ho kvoli tomuto to urcite nespravim lebo to medzi nami vyzera tak ze budeme spolu asi aj stale moc si rozumieme..iba v tomto je problem..hmm

.........

adelka2 no on takyto problem ma iba pri mne bo od tej prvej to potom bral len tak ze s kym spal to bolo iba tak ze k tim babenkam nic necitil a na mne mu moc zalezi a mozno sa moc snazi a nejde to.neviem sama.a cim sa to stava castejsie tim je to pre mna tazsie..sice nevyzera nestastny ale casom to urcite pride..inak aj my sme mali na zaciatku problem s erekciou asi 3 krat za sebou ale to bolo na zaciatku to mi sam povedal ze sa nevie uvolnit to preto..aj zacinam mat pocit ze ked sa nespravi ze ma to asi prestava bavit bo aj ked som spokojna vzdy z toho pre mna vyplinie sklamanie lebo tam neni ten happy end.. :-(((..niekedy mam pocit ze by som sa vyspala aj s niekym inym ..ale neurobim to iba na to myslim bo ho strasne lubim..ale robi mi to v hlave blok..uz kvoli tomu tak neplacem ako na zaciatku to som si myslievala ze ja robim chybu ze asi je nieco vo mne ale uz viem ze nie...

adelka2

No mila ----- myslim si ze mate dost vazny problem ktory netreba podcenovat vies ono mozno ste mladi tak ste na to este nemysleli ale ako chcete mat spolu deti ked tvoj priatel neejakuluje?To neni ziadna sranda toto.Rozhodne to treba riesit.Lebo neni normalne aby sa chalan nespravil.Ale takto ti poviem moze to byt psychicka zalezitost a to kvoli tej babe co ho podviedla.Podla mna to s tym jednoznacne suvisi.Dostal zrejme nejaky blok v hlave a teraz sa z toho nevie dostat takze musis mu s tym pomoct ty.Jednoducho sa s nim pekne porozpravaj,povedz mu milacik my to spolu zvladneme a vyriesime ten tvoj problem, je to len vec psychiky, si v poriadku.Nedaj na sebe poznat ze si zufala a on sa tiez musi prestat stresovat lebo potom to bude ako zacarovany kruh.Ked mu povies tieto uvodne slova tak dodaj ze teraz idete riesit jeho problem no a zacni ho nejako vzrusovat,rukami alebo ustami, to uz zalezi len na tebe.Ale dolezite je presvedcit ho ze vy tento problem zvladnete a ze vsetko bude zase v poriadku.My s priatelom sme mali pred casom podobny problem dokonca este zavaznejsi.Proste raz sa mu stalo ze nevedel udrzat erekciu no a potom sme z toho stresovali a samozrejme ze sa to opakovalo.Potom uz aj ked mu stal tak sa zase nevedel spravit no a potom sme to vyriesili tak ako ti to popisujem vyssie.Tiez to bola len vec psychiky a kvoli tomu sme sa trapili peknych par mesiacov.Tak vela stastia a nic sa neboj.Ked dokaze mat kvalitnu erekciu tak potom je urcite zdravotne v poriadku, ono vo vacsine pripadov su tieto problemy vecou psychiky a u mladeho muza to plati dvojnasobne.Inak este taka otazka,odkedy ma tento problem?Pri inych babach to bolo take iste?

envy7

xka, ja ho citim ale nic to so mnou nerobi,..pritom mame dost otvorený vztah rozpravame sa o tom skusame ale bezvysledne..len netreba sa vzdavat a skusat dalej mozno raz aj mi pocitime tu slasť...)