nevadim Bratislavu som ponizena

Príspevok v téme: nevadim Bratislavu som ponizena
Mima18

Ahoj neviem ako mam zacat do Bratislavi sme sa vybrali so sniny pred tyzdnom za lepsim zivotom a neviem kde sa obratit o pomoc :((( v noci dnes je pravda maly sme troska vypyte ... isli sme do tesca kamoska ukradla flasu ale ja som to ani netusila !!! nic som nevedela .... ja som si kupyla par veci .... boli sme spolu SBS-kar nas zastavil pri pokladni ... jeho otazka bola ci je to vsetko co sme kupyli.... ja hovorim ze ano :( on podte s nami tak nas zobraly do zadu nejaka miesnost a zacali nas prehladavat vysypali nam kabelky a v tom to prislo nasli tam flasku a CD ktore ukradla ... ja som ostala v soku ... potom nam kazali ze nech sa dame do spodneho pradla ja som bola proti tak SBS kar nam s tym obuskam buchol po krizoch a zacal kricat v tom prisla zena SBS-kar a zacala nas vyzliekat do spodneho pradla vsetko prezeraly .... tak som sa nikdy necitila ako dnes !!!

sweater

netvrdim ze co urobil je spravne ale za blbost sa plati, a zacni sa trosku realne pozerat co sa vo svete pacha a nie ze vas vyzliekla SBSkarka ked ste kradli..

slnečnicaa

V podstate ten sbskar spravil dobre,ako vyplynulo z nazvu témy. Ponížil teba aj kamošku, čo je najlepšia lekcia. Ešte by som vás vyfotila a fotky nacapila na dvere-kazdeho tesca.Hanba je najlepší trest

jankaaaaaaaaa

dakej v jednom velkom nakupnom centre v z namom obchode s oblecenim raz nefungovali tie "pipatka" :D ktore su pri dverach.. tak sbskar stal medzi nimi, a kazdeho zakaznika co vychadzal poziadala by mu ukazal kabelku, vak, ci nakupnu tasku... akoze to bol tiez dost trapas ukazovat cudziemu muzovi kabelku..

jankaaaaaaaaa

mne sa stalo to ze som bola v tescu asi s dalsimi troma kamoskami. mali sme asi 14 rokov, a jedna kamoska si zobrala nausnice.. teda ich ukradla.. ostatne veci sme isli nomralne zaplatit. a jasne ze nikto z nas nevedel ze ma tie nausnice, nejake lacne za par korun vtedy.. no a zastavil nas sbs kar, zobral nas do takej miestnosti a povedal aby sme vsetko ukradnute vratili, ze to maju na kamerach. neprehladaval nas, len myslim ze nas donutil sa vyzut, a ked sa mu kamoska priznala a vratila tie nausnice, tak jej povedal nech ide do predajne pohladat obal z nausnic, ked bude neposkodeny, nic nezaplati. ale vyhrazali sa nam tam ze zavolaju do skoly, domov rodicom a take podobne veci.. poviem vam nebolo mi vsetko jedno aj ked som nic nekradla..

lost

nj to ti verim :)

ja len velmi rad buzerujem ludi, co umyselne buzeraju inych ludi :)

tj. na takom SBSkarovi by som si zgustol :D

ale tak mna este SBS nezastavil..

jedine co sa mi stalo a na co si pamatam, je ze som isiel do obchodu a ked tam nemali to co som hladal som vysiel podlezenim tych mrezi ci co to je a predavac si vsimol, tak chcel pozriet co mam v ruksau :D
(to je uz vcelku dobry dovod preco by ma na take nieco vyzval, tak s tym problem nemam, ale ak by mi to urobil ked normalne platim tovar a podozrieval ma, to by som mu zneprijemnil ja :D:D:D)

ale tak hej, mas pravdu, zopar z nich sa hra na Muzov v Ciernom , ci agentov OO7 :D:D:D tak ale, kazdy ma nejaky iny dovod zit :) len by nemali robit taketo extremy, ze vyzliekat, alebo odviest do pracovne..

Maros75

lost- praveze takych naozaj najdes.
10% v sbs sluzbach su mentalne zaostali a nic ine nedokazu ako stat v pozore a cumiet po sukniach . Si to vsimni niekedy.

lost

SBS nema ani pravo sa ma dotknut..

Inac trebalo im povedat ze nech sa niekam strcia, pretoze nie je nutne zakaznika vyzliekat z dovodu ze maju predsa kamery aj v chladnickach, cize dokaz kam si zlodej nieco skoval maju na zazname..

SBS by nemalo mat pravo ani sa co i len pozriet do nakupnej tasky..

korzar.sme.sk

cize aj ked pred ocami SBS skovam drahu elektroniku do vacku a poviem mu ze som zlodej, nemal by sa ma dotknut, moze ma sice poziadat o odchod, ale ak nechcem, nemoze ma donutit :)

Podla mna, ak je toto realny pribeh, tak ten SBS bol uchyl.