psychopati na uradoch

Príspevok v téme: psychopati na uradoch
nastvannna

Potrebujem sa vyrozpravat. Bola som dnes na urade prace, v casti kde sa vybavuje hmotna nudza. A tak neskutocne ma ta .... vytocila. Nasla som si pracu na dohodu, ale iba na par hodin, ale kedze neviem kolko eur za mesiac nemozem prekrocit, tak som sa to spytala pani na urade, a ta zacala hulakat ako retardovana, ze to co sa ju pytam, ze ona mi take nemusi vraviet, ze si mam nastudovat zakonnik prace, a ze to mi ma povedat zamestnavatel kolko mi da hodin, a nie ona. Tak som jej asi 5 krat povedala slusne, ze ja som sa prisla spytat, ze kolko mozem mat hodin, aby som neprekrocila a dostalavala davku (ktoru mimochodom mi este ani raz nedali, len teraz som o to poziadala, a este to ani nemam schvalene), a stale len hulakala, ziadna odpoved. Potom som jej dala papier ktoru mi dal o dohode zamestnavatel a to zase hulakala, ze co za bludy su tam popisane, ze co to mam za zamestnavatela, a ze si ma moj zamestnavatel nastudovat zakonnik prace. A zobrala mi ten papier. Tak som sa ju slusne spytala, ze ci mu to mam dat prepisat a ako, a ona zase hulakala, ze ona mi take nema co vraviet. Tak som jej povedala- s vami sa neda normalne a ona, ze vraj so mnou sa neda normalne.
Pride clovek slusne na urad a iba mu tam vynadaju a nic sa nedozvie. Slusni ludia su bez prace a taketo individua maju zamesatnanie. Ja mam vystudovane VS, urad mi este ani cent nedal a najst si normalnu pracu je strasne tazke.
Hulaka tam po mne ako blazniva, ja nemozem nic, lebo este nahodou by ma vyradili z evidencie, ze som bola drza. Sila tento svet

Maoam

ale vsak to je schvalne tak, obcas nieco chce tak ma prist pripraveny, informovany...stat nepracuje pre obcana ale naopak...kedy to pochopite? ich ulohou je AKO NEDAT, ich ulohou je urobit veci tak, aby stat co najviac usetril

jankaaaaaaaaa

hej zboznujem takych ludi, len kricat vediat a radsej nikomu nic nechcu povedat, len aby nahodou nemal nieco navyse, sam si musi clovek vsetko pozistovat, a tie panie su tam len nato aby kysli na zadku a tvarili sa dolezito..
take a este horsie drze, nevychovane, neslusne, nervozne zeny sedia u nas na DPMK. tam vzdy ked pridem tak sa rozculim tak ze mi ide hlava puknut :D

anjelik9

tak ale ludia ktorí sa nevedia ovládať tak nech nepracuju s ludmi a je jedno koľko ludi predtým ich vytočí šak to je na hlavu padnute aby ti nadaval niekto za niečo za čo ty ani nemôžem

Maoam

z hladiska tej uradnicky to vyznelo pre nu tak, ze si vypocitava a chces robit len tak malo hodin, aby ti stat mohol dorovnat davku v hmotnej nudzi, je pondelok, mozno takych mala za doobedie viacero a bola vytocena :-), je dobre prist tam o tychto veciach uz informovany, ked chces o nieco ziadat, mala by si vediet na co mas pravo, socialna uradnicka ma za ulohu nepovedat nic, lebo stat tak usetri miliony rocne na nevedomosti a neinformovanosti obcanov to je vsade tak, boli by blbi, keby ti otvorene povedali mate narok na to,to a este toto

J111

Ja som na UP stretol jedného, ktorý podľa toho, čo mi rozprával, má schizofréniu paranoides - bomba a pracuje - ha, ha.