Nechala ma

Príspevok v téme: Nechala ma
dr_house

Zdravím, najprv chcem povedať, že toto nie je téma mesačnej lásky. Spoznali sme sa pred tromi rokmi, všetko nám klapalo, rozumeli sme jeden druhému,vždy sme si pomohli, vo všetkom, nikdy sme nemali pauzu, rozchod, nikdy sme sa nepodvadzali a podobne. Teraz ale bolo horšie obdobie a ona mi povedala, že to už takto nechce. Rozišla sa so mnou. Robím všetko možné, aby som ju získal späť. Ona ale stále vraví, že nechce, chcem len šancu aby som si ju získal, ale ona nechce. Prosím vás, mohli by ste mi poradiť čo napísať, čo povedať aby som ju aspoň trošku presvedčil?Príjmem každú radu, neviem čo robiť, bez sa cítim, akokeby som ani nebol, nemôžem bez nej žiť.

angela85

prestan o nu teraz javit zaujem, uplne ostan ticho, chod sa von zabavit, nechcem byt zla a mozno ta uz vymenila, tak by bolo tvoje usilie uplne zbytocne, vydrz aspon mesiac a potom ju skus pozvat na veceru, mozno sa ona ozve skor :-)

dr_house

Problém je v tom, že ja som ju už o ruku požiadal. Boli sme zasnúbení, síce mám 17, ale vedel som, že ona je tá pravá. Bola vtedy veľmi sťastná a z ničoho nič sa to zmenilo. Problém je v tom, že ak ju nechám tak, aby som tomu dal čas, bojím sa toho, že jej bude dobre tak ako je, že bude mať voľnosť a podobne a už nebudem mať šancu vôbec. Ja veľmi priateľov nemám, mal som iba ju a to mi stačilo, teraz nemám nikoho (doslova).

bingham

milovna ved to...tolko zien...a tolko problemov :D

house...spravne ti tu pisali...nesmies byt nasilny...lebo to bude este horsie...

Nellie_Iffy

Nechaj tomu čas.. Ale hlavne sa nemorduj :)
Aj keď je to možno ťažké, vyraz si s kamarátmi, alebo daj možnosť niekomu inému.. Veď najlepšia sa zabúda pri niekom inom. Ale keď nechceš zabudnúť a chceš sa k nej vrátiť, nenúť ju .. Nechaj tomu voľný priebeh :)

milovna

ked ta nechce,nehaj ju tak.ked ju budes stale prosikat,zhnusis sa jej.daj tomu cas.alebo ju skus poziadat o ruku:-)alebo sa celkovo na nu vykasli.tolko zien je na svete :-)