Kvasinka-Ako sa jej konecne zbavit?

emanuelita

ahojte :) sory že tu leziem už do témy asi :D ja len že dnes som skúšala ten tea tree oil na tampon a do vnútra lebo som po menzese a mala som také divné pálenie taký pocit napätia vnútri tak som skusila zatial sa mi ulavilo len neviem koľkokrát si to môžem dať...či by bolo lepšie na noc...mala som to asi len 3 hodky...alebo si mám dať radšej probiotický čipok? :/

bubu2345

Sandra1956____________________
ahoj, kúp si v lekárni tabletky medoflucon 50 mg aj dve krabičky, tieto tablety sa prehĺtajú, ráno a večer. Je potrebné vylúčiť úplne cukor, obmedziť biele pečivo, škoroby ako zemiaky, mrkvu. Tie tabletky sú veľmi účinné, ale treba k tomu dodržiavať protikvasinkovú diétu. Ozaj a tie tabletky sú na predpis, ale v niektorých lekárnach sa dajú lekárničky ukecať, Ozaj a protikvasinkovú diétu treba veľmi prísne dodoržiavať najmenej mesiac, dokonca aj viac. A ešte jeden dotaz, kvasinky na množenie sa potrebujú najmä cukor, a keď ten cukor nedostatnú odumierajú, a pri odumieraní vylučujú do tela toxíny, takže sa človek môže subjektívne horšie cítiť, preto je dobré piť každý deň žihlavový čaj nech tie toxíny idú preč z tela, ale tento spôsob chronickej infekcia kvasinkami je najefektívnejší, keďže sa tu zasiahne na príčinu nadmerného množenia kvasiniek. A ešte jeden dotaz, potieranie protikvasinkovými krémmi nemá žiadny účinok keďže tie kvasinky máš v celom tele, neodstruneješ príčinu, preto ti to nepomáha, ale je dobré aj tieto krémy používať aj popri liečbe s medofluconom plus žiaden cukor!!!!!!!!!!!!!!!!! )Veľa šťastia.

blondula

maoam....ja ovulujem a pobolieva ma zvysny jeden vajecnik :-( .... a to nehovorim,ze jak mi chyba "postelna gymnastika" :DDD .... :P

Maoam

ja mam kramy na spadnutie a iba zeriem sladkosti, vyjedam cukriky, cokolady a som emotivna, neznaaaaasam to

naposledy som mala taky stav na Silvestra a ako ratam, to bola prave ovulacia, ja som na odstrel v tieto dni, to mutujem z inak cool na emotivny vrak s pazravostou po cokolade

blondula

ahoj Maoam... dneska sa mam celkom fajin,papam a pojdem konecne po dlhej dobe do vane :D .... aby ste si nemysleli,ze sa kupem raz za mesiac :DDDDD ale dneska klidek,ziadna rychla sprcha :D
mate niekto deticky ?? konkretne chlapceka ?? :O mam dost delikatnu temu a nechcem zakladat temu :DD