Pohlad na zivot

Príspevok v téme: Pohlad na zivot
monamie

Prosím, poradíte mi niekoho v Ba kto robí regres,či už veštenie,alebo nejakeho človeka (okrem psychologa) co by mi pomohol.
Už som skúšala vela veci,uz od mala som mala vela problemov ,vela ludi ma sklamalo,v nicom som nemala stastie...nic od toho neocakavam,ale chcem to vyskusat..napisete mi aj vase skusenosti,cenu v akej sa to pohybuje a vsetko co viete.....dakujem :)

Úcta Marii

Najväčšia pliaga sveta je diktátorsky režim pod rúškom komunizmu a socializmu! Všetky náboženstva musia poklonkovať a podriaďovať sa diktátorským vládam.
Nikde nie je náboženstvo slobodné !!!
Preto nemôže nik tvrdiť takú hlúposť,
nakoľko všetky systémy a zriadenia sú podriadené nedokonalému človeku, čo robí chyby!aj neverieci !!
Dneska je sviatok mena Panny Márie, môžeme ďakovať že ešte existujeme a ktorej vtedajši vladári s celou stednou Europou dodnes ďakujú.

Len pravdaje

Vážený pan Maros75
Treba si prečítať čo je napísane v- Len pravda-
A nevyťahovať ľudskú sprostosť na svetlo a pozrieť sa na ľudský svet bez kresťanstva
Čo všetko vyvádza !!!, koľko zla a neprávosti vrážd napáchali a to bez viery !!
Dobre čítajte a uvedomte si že sme len omylný ľudia, ktorí občas si neuvedomujú, že robia zle.
A ani jeden kňaz-duchovný sa nepokladal za Boha. Sú len služobnici Boží.
Je to Kristová cirkev, kde Kristus hlása len pravdu a poukazuje na pravdu !!
Takže poukazovanie na pravdivé skutočnosti sú na to aby sa ľudstvo poučilo a nerobilo chyby !!!!
A mohli by ste poukázať aj na dobré veci ktoré Kristová cirkev vykonala? - nebola by to celá kopa ?
Koľko len Leninové, Marx-Engelsové myšlienky pozabíjali milióny ľudí V Číne-Rusku v Európe a na celom svete a to je v poriadku? Spamätajte sa čo robíte aký ste! Medzi ktorých sa počítate.

jeho co?

lenze krestanstvo tiez zabyjalo upalovalo ludi...snad uz to ma za sebou a bude mat na perach len sladke recicky....je to v ludoch,ale niektory su ovladany este aj dnes krestanstvom

lost

no v minulosti sa ludia zabijali pre vieru?

dnes sa zabijaju pre ropu a nikomu to nevadi :D

lebo kazdy chce kusok ropy pre seba.

cize to nie je v krestanstve, ale V LUDOCH ! a ich egoizme.

Igny

priatelka regres absolvovala u sindelarovej v blave a potom sa z toho dostavala asi rok. nieco pri tom regrese skratka nedotiahla pani psychologicka do konca a skoncilo to v nemocnici. lenze ani unz nepomohla, lebo lekari s takymi vecami nepracuju a ani im neveria. po tych stresoch co sme absolvovali by som to neodporucal nikomu.

Fakty-fakty

Treba si uvedomiť , že nejaký stvoriteľ celé vesmíry stvoril a za nimi dalšie a dalšie.
Človek nemusí v niečo veriť , keď ono to existuje aj bez človeka.
Len hlúpi človek si myslí ,že on je Boh a stred vesmíru.
My nepotrebujeme veriť v niečo čo existuje samo o sebe !
Keď sa to tak vezme , čo ma je po australii, nech si tam žije kto chce,
môžem veriť a nemusím veriť že Australia existuje, keď som tam ešte nebol !
Ľudia môžu veriť, že ich Boh vypočuje a pomôže im, ale veriť, či neveriť či existuje je nespravne chápanie.
Otázka znie pre ľudstvo a človeka:
Pomôže nám Vyžšia inteligencia alebo na nás vykašle !
A toto sú nepopierateľné fakty . A nepotrebujeme žiadnu vieru !!!

Len pravda

Život je dar pre každého !, či je zdravý alebo chorý !, chudobný alebo bohatý ! Je len na nás ako sa zachováme.
Či bohatí pomôžu chudobným alebo či zdraví budú pomáhať chorým !
Je len na nás ako sebecky sa zachováme, či viac alebo menej.
Ľudstvo si samé sebe robí zle!, veď to poznáte.
Praotec Adam a Eva boli stvorení do Raja.Potom keď ich vyhnali z raja preč nie že by si Raj urobili na na zemi, ba dopadli tak ako to vodíme dnes na svete !
Toto sú fakty ktoré sa nedajú odpriečiť ani neveriacimi.
Preto sa snažme hľadať túto jednoduchú pravdu a pohľad na život sa nám vyjasní, lebo je veľmi jednoduchý:
Ži a nechaj Žiť.
A ak chceš byť užitočný tak pomôž aj druhým hoci len dobrým slovom.