vztah ziacka-ucitel

Príspevok v téme: vztah ziacka-ucitel
urcitekakao

ahoj, stala sa vam podobna situacia vztah ziacka-ucitel, ziacka-instruktor z autoskoly a pod.?? myslim taky, v ktorom ide najma o obojstrannu sexualnu pritazlivost..isli ste spolu do vztahu, pripadne ste boli na nejaky cas milenci alebo zvitazila moralka a neodvazili ste sa spolu nieco mat?? prosim poradte ako sa zachovat

arnie11

Prilezitosti na take vztahy boli, ale nejak som to vzdy ustal. Ale asi to nikdy nebolo len o sexualnej pritazlivosti, skor mali o mne nejake romanticke predstavy. :-) Niekedy som zaujem postrehol prilis neskoro, niekedy to bolo v pre mna nevhodnom case alebo bol zaujem len z jej strany a odmietol som to. Urcite som proti vztahu ked je jeden z dvojice neplnolety a ucitel/ka aktivne ziacku/ka aktivne uci. Ak je to trebars na VS, po skonceni semestra a uz tam nebude v buducnosti vztah ucitel-ziak, nevidim nejaku zasadnu prednasku. V tej autoskole nie je ani problem pocas kurzu - instruktor vam nevyda vodicak za to za sa s nim vyspite. Moze sa viac venovat, ukecavat policajta ale vodicak si mozete vysulozit u skusobneho komisara nie u instruktora. Na strednej skole sa mi to zda problem - ziaci este nie su dost zreli a ucitel ma nad nimi istu moc a mohlo by sa to chapat ako zneuzitie postavenia. Na ZS je to samozrejme trestne :-).