Ako ziskat serotonin ?

bibip

Ja som si L tryptofan objednala,lebo sa na mna v lekarnach pozerali ako na idiota ze co chcem,a ze to nie je na volny predaj,a bla,bla no nebudem sa s nimi dohadovat

07ivka072

L-tryptofan je dostať aj na slovensku, ja som to zohnala normálne v lekárni, stojí to približne 11eur, ale nejak veľmi nezaberá, teda aspoň zatiaľ...jedine keď máš problémy so spaním, po tom spíš ako šípková Ruženka :o)

krakom

BRAL SOM AD OD R.2002, BOL SOM ZUFALY, POTOM SOM OD R. 2007-Jul ZACAL PIT
LUBOVNIK BODKOVANY 1-2x DENNE (1 KAVOVA LYZICKA NA 1/4 l VRIACEJ VODY, NECHAT 3 MIN. VYLUHOVAT A PIT PODUSKACH) A DENNE SOM ZJEDOL VECER 1 MENSI BANAN, 1 POLIEVKOVU LYZICKU UVARENYCH OVSENNYCH VLOCIEK A ASI 2-3 cm ZO SYRA TOFU. POSTUPNE SOM AD VYSADZOVAL (MENSIE A MENSIE DAVKY, NAKONIEC 1 DAVKA ZA 1 AZ 10 DNI - POSLEDNY 1/2 ROK), A TERAZ SOM UZ 1/2 ROKA BEZ AD, SOM OPAT FIT!!!

RNG

oprava, nie grifola frondosa(maitake, japonska huba) ale Griffonia simplicifolia(africka strukovina).
Omylom som to skrizil, ako Micurin, hahaha

RNG

Klikni na Doplnky vyzivy(RNG) na boku alebo strane tohoto fora pod reklamy Google v pracovnej dobe a moje predavacky ti ochotne pomozu

peracnik

myslim ,ze pri behu,ktory od nas vyzaduje maximalne vypatie-t.j.kratke useky maximalnej intenzity si telo vyzaduje zvyseny vyser serotoninu do synapsie a ten potom ostava zvyseny aj v klude a robi nam radost.-varujem-ucinna ale velmi narocna metoda.

laurinka

..jeeej, dakujem za ryxlu odpoved..hned zajtra si to pojdem k vam do obxodu kupit..dufam, ze to tam budete mat..ak mozem este otazocku..vedeli by ste, pls, poradit aj nieco na lepsiu koncentraciu, pripadne na lepsie ucenie, teda pamat..alebo to, co ste mi uz poradili by malo stacit?..dakujem..