Poradte ohladom HAK

Príspevok v téme: Poradte ohladom HAK
monycka

Ahojte.Chcela by som sa spýtať čo hovoríte na HAK ARTIZIA. Čo som čítala tak všade len negatívne ohlasy na ňu. Máte niekto aj dobré?...A akú by ste odporučili, z ktorej sa (moc) nepriberá...A ešte by som sa chcela spýtať po akej dobe už pôsobí, že sa nemusím báť....Ďakujem za odpovede :)

jankaaaaaaaaa

v prvom rade si precitaj letak! je tam vsetko popisane, aj v priapadoch ked zabudnes tabletku a tak podobne

monycka

aha...dobre baby..dakujem za rady..tak skusim..a uvidm jakaa bude...hadam v pohode...
a teda po 7 dnoch uz?...fajn..dakujem..:)

jankaaaaaaaaa

tak toby si ju mala zmenit. a aku beries? neberies nejaku napodobeninu? lebo vtedy sa to stava castejsie ako u originalu

slniečko25

som si ista ze je to z HAK, lebo bolesti začali asi 3 hodiny po užiti antikoncepcie a stale to tak je...niesu to neznesitelne bolesti ale kazdy vecer sa na ne budim, je to dost neprijemne

m25

ja si nespomínam na nič také .. a keby som aj mala, tak je ťažko povedať, či práve z hak ...žalúdok je dosť citlivý

slniečko25

ahojte! a mali ste niektora bolesti zaludka a nevolnosti? Casom to ustupi alebo si mam radšej zmeniť hak??..dakujem

jankaaaaaaaaa

kazdej zene vyhovuje ina hak. ak nejakej artizia nevyhovovala, tebe moze. a mozes s nou byt spokojna. ma ultranizky obsah hormonov, preto nieje az tak vhodna pre mlade dievcata.
a zo ziadnej hak sa nepribera, hak len moze zadrzat vodu v tele a to max 3kg, a moze zvysit chut do jedla

Bubu***

ja používam jeanine, ani som nepribrala a ani som nepocítila na sebe nijakú zmenu ohľadom libida, alebo nervozity. I keď myslím si, že je to hlavne zväčša o psychike. Keď si poviem, že nepriberiem, tak nepriberiem :)

všade sa píše že po 7 dňoch sa nemáš čoho obávať :)