tehotenstvo a bolest hlavy

VilaAmalka

lekari maju dost pacientov ... fakt mi vysvetli preco by sme mali robit pracu za doktora, takto na dialku, bez vysetreni, bez pristrojov? ... nechce sa mi vysvetlovat o co ide lebo je toho viac a tu na to nie je priestor, len blbe vysledky testov su na niekolkych papieroch, takze tak

jankaaaaaaaa

najprv napises ze vies o co ide, ale zadarmo radit nebudes. potom ked som napisala ze oblbujes ludi, taak si napisala ze mame moznost si vyberat lekarov ked jeden nepomoze treba ist za druhym (akoze za tebou)
potom ked napisem ze urcite ty lekar niesi
tak zrzau napises ze nevies o aku diagnozu ide..
sa spamataj trosku co pises..

VilaAmalka

lekari nemaju cas vypisovat po forach, maju kopa pacientov a papierovaciek, a urcite aj lepsi zabavu :-) ok, tak vyskusaj vitamin C forte zopar gramov a na druhy den uvidis ci pomohlo, ale upozornujem ze je to len docasne riesenie a mozno ani nezaberie lebo nevieme o co ide, vitaminy su neskodne, vyskusanim nic neriskujes

VilaAmalka

naozaj neviem o čo ide, iba typujem podla toho co je najcastejsou pricinou, na giagnostiku je tu doktor, ktory berie peniaze, mame slobodnu volbu doktora, a ak nedokaze pomoct, treba ist k inemu