Škarede vlasy, čo s nimi?

jankaaaaaaaaa

tak si si vybrala zly odtien
kup si celu radu. sampon, balzam, masku, balzam v spreji, olej, ... je to asi najdrahsia kozmetika v drogerii, ale urcite s aoplati

s.

rozmyslala,lenze vzdy ak som mala nejaku hnedu a ak mi to odrastalo tak moje vlasy ked mi odrastali vyzerali ako sive..a tel cierny gliskur je ozaj dobry?staci mi sampon alebo aj balzam?kolko priblizne stoji?

jankaaaaaaaaa

s. nerozmyslala si nad tym, ze si vlasy zafarbis takym odtienom ake mas svoje vlastne vlasy a nechas to tak odrastat, teda aby nebolo vidno ten skok medzi farbenim a odrastenym a aby si uz vlasy nemusela farbit?

jankaaaaaaaaa

sewie: ona pisala ze ma vlnite vlasy, nie kucerave. pri jemne vlnitych vlasoch by tento uces v podstate zanikol a neboli by take vyrazne tie postupky a aspon by sa ostrihali tie znicene vlasy. aspon si to myslim ja.
tiez mam podobny uces aj farbu :D ale mam rovne vlasy. chcela by som vlnite :D

s.

dakujem sewie :) no ono je to tak ze ja som prirodzena bruneta..a zacala som si vlasy farbit asi v 13 cize dost skoro,teraz mam 19..najprv to boli cervene otiene,potom cierna farba,z nicoho nic mi preplo a sla som naraz na blond..naraz..cize to bola najvacsia hlupost aku som urobila :-D teraz mam vlasy take medene, taka hneda no..

jankaaaaaaaaa

sewie: trosku si napisala hlupost. ani tmave farby vlasy neobaluju a takisto sa farba dostava do struktury vlasov a narusa ich povrch. pretoze aj tmave farby obsahuju peroxid. to je zaklad tychto drogerkovych farieb. ani tmave vlasy nevyzeraju dobre ked su suche! je to takisto vidiet ked su poskodene.
a suhlasim so znackou gliss kur, najlepsia rada je ta v ciernom obale.
ak uz nechces vlasy strihat, tak ich urcite nefenuj ani nezehli , nepouzivaj penove tuzidla ani laky ani nic podobne. iba masky , balzamy, oleje atd

sewie

jankaaaa-nic proti ale ak ma kucerave vlasy a hentak sa ostriha bude ako barancek a strasne nadavat-henten uces sa neda udrzat pekny pri kuceravych vlasoch bez zehlicky alebo pravidelneho fukania a gulatym kartacom!ja mam mierne vlnite vlasy a ked som mala presne henten strih a nahodou som si vlasy neozehlila tak sa mi smiali ze vyzeram ako Jaromi Jagr!!!toto urcite nerob!!!

sewie

s.-chape ze si uz nechces vlasy farbit ale farba velmi veeelmi pridava vlasom na vzhlade-napr ja som mala vzdy taku spatnu mysiu farbu,takze si vlasy farbim od 17tich...ide o to aka farba-po prve aky typ a po druhe aj aky odtien!!!napr blond farby su velmi narocne na uces a upravu-ked mas blond farbu a suche vlasy, vyzera to sto krat horsie ako tmavsie suchsie vlasy-znie to hlupo ale hneda farba lepsie odraza svetlo a preto vlasy vyzeraju zdravsie...dalej-typ farby-teraz je uz tolko farieb co vlasom aj pomaha-trochu susia ale nenicia tak velmi ako sa vam reklamy snazia nakecat-opat plati-ak pouzivas blond-tam je viac peroxidu a vlas sa zhorsi,ale ak si das tmavsiu farbu-ta vlas obaluje-cize ho nestansuje ale vytvara vrstvu okolo vlasu! ja ked som si farbila na blond tak som mala na hlave slamu-od kedy som sa vratila k hnedej mam take huste vlasy ze mi az lezu na nervy:P...teraz su navyse aj v predaji take tie 10minutove farby s nizkym obsahom chemikalii a faria ako blazon-mam to odskusane...a pokial na hlave nemas fakt nejaku hrozostrasnu slamu-nic nestrihaj!kup si glisskur, balzami a na suche vlasy je skevele este:zltok+olivovvy olej+med-natri na hlavu , daj na nu sacok-nechaj par hodin a oplachni....

s.

ja rozmyslam o kompletnom ucese a aj nad ofinou ci si ju dať alebo nie.. a postupka,no ona ma na to vlasy asi rovne a pekne no ja mam kucery nevyzeralo by to nijak, resp. ziadna zmena