Pezinok

lily15

ja osm bola v pezinku nedavno.Je to vlastne o tebe ako ty budes pristupovat v liecbe neplati sa tam nic.Ak mas vreckove mozes mat iba 4 e na tyzden zvyosk v depozite jes iba co ti daju oni.NIk ta jest nenuti je ot na tebe.Hlavne nepozoruj ostatnych kolko zjedli zjedz tolko kolko uznas ty za vhodne nesnaz sa s nikym superit.Mna pezinok velmi dobre nakopol hlavne mi ukazal co je ot normalne jest potom byvaju edukacie kde ti vysvetluju co telo potrebuje a co sa snim deje ked hladujes a podobne terapie su tam rozne.Niekedy mas chut odtial ujst ale da sa to bola osm tam 12 tyzdnov a mne osobne to velmi pomohlo.Su tam uzasny lekari a hlavne pani doktorka almasyova:)drzim palce...skore uzdravenie...pamataj je to o tebe:)

marushik

Noo, tak ja uz mam dost. 23. Grcam od 19-tich asi....predtym som mala anorexiu, alebo teda anorekticky rok, kedy som takmer nic nejedla...a aj som tak vyzerala. A potom hups a bulimia ma pohltila este viac...

alexandraaaa

a este som zabudla ze PPP dievcata maju samostatny klub,terapiu,raz alebo 2x tyzdenne? vedenne psychologickou, primarkou a tak, tam sa mozes vykecat, tam mozes vsetko :)

alexandraaaa

mozno sa to tam za tie 4 roky zmenilo :-)) neboj sa urcite to chod skusit,nemas co stratit,skor naopak,mozes vela ziskat!kolko mas rokov?

marushik

Vdaka Alexandra,

no, tak co pises, to myslim ze by nebavilo ani mna...ale to je jedno, pokial by mi to malo pomoct tak...
horsie je, ze to nejak musim povedat nasim, ze mam taky 'problemik' :(

alexandraaaa

ja som tam bola,este ako 16ročna ale nic moc ,nevedela som si zvyknut na tie ich "terapie" napríklad, sme mali taku neviem ako sa presne volala, ze sme kreslili,alebo muzikoterapia..nam zapli radio nejaky sum prirody alebo proste cokolvek a sme mali vyjadrit pocity..proste sa mi to zdalo zbytočne,alebo tie vecerne kluby kde nam citali rozpravku a my sme kreslili :-D inak ma to naucilo pravidelne jest, aspon na nejaky cas, do jedenia ta nikto nenuti, jes kolko chces potom sestricka zapise kolko si toho zjedla,resp.nechala..neskor som si zvykla..neboj sa a chod do toho :)mne tiez bezi hlavou ze by so to asi este potrebovala, ale koli skole si to nemozem dovolit..
a este..nesmies mat pri sebe ziadne jedlo, ziadny cukor, proste nic,okrem caju..asi kavu mozes este,a cigarety :-D..len psychologicka bola taka velmi mojkacia co som tam bola ja proste vzdy ked som mala s nou terapiu tak ked sa mi spustili slzy ma zacala stiskat..hm..