ako podakovat

tpch

Keby si bola psychicky zrela, tak pri odmietnuti tej kavy by si povedala: "Prepacte, bola to chyba ponuknut Vam tuto kavu. Mozeme zacat od zaciatku?", potom by si kavu vzala, dala do svojej kvalitnej kabelky a predostrela by si problem s ktorym si prisla.

sisina22

nie cez mrtvoly ale tvrdou pracou a dobrymi napadmi. peniaze totiz fakt lezia na ceste, len nie kazdy ich vidi a vie ich zodvihnut. ale keby to vedel tak by to urobil. a ked to nevie, tak si radsej v sebe vytvori zachranny pas v podobe presvedcenia, ze mu na peniazoch nezalezi.

tpch

Presne tak, nemam pocit, ze sa tlacila Albertova k tebe do tvojho domu :-D
Ale vies, co sa hovori? "To hrozno bolo aj tak kysle". Vies, tym si tak sama pred sebou znizis hodnotu toho, o co si stala (o vysetrenie a liecbu u Albertovej), ale si to nedostala, lebo si to posrala nejakou kavou. Aby ta to tak nebolelo, musis si povedat, ze ta Albertova aj tak za nic nestoji, cize tvoja hodnota odmietnutej sa neznizi. To su zakladne mechanizmy v psychologii, ktore maju akoze udrzat v norme tvoju sebauctu.

macka26

sisina... by si sa cudovala.. ale je to s tebou horsie ako si myslis... mas pokryveny charakter a pomyleny rebricek hodnot

sisina22

cela tato debata vznikla preto lebo som spomenula moj zazitok s albertovou. ja by som urcite nebola pustala informacie o mojej situacii, len tu padli nejake otazky tak som na ne reagovala. a chcela som otvorene vyjadrit svoj nazor. a vobec si nemyslim ze dom auto a prachy v banke je nieco s cim sa clovek uz moze uspokojit. ved poznam tiez dobre zazobanych ludi nielen zo slovenska a je mi jasne ze mam este vela roboty pred sebou. chcela som len povedat, ze na ten moj vek to so mnou nie je take zle.

jajka001_

co je albertova proti tebe? a co si ty? co si dokazala okrem zarabania penazi? preco by si ta mal niekto vazit preto ze mas peniaze? to mas aky zvrateny system hodnot?

macka26

neviem co je albertova proti tebe ale ty si bola ta, kto ju potreboval, ale ohrnula si arogantnym nosom nad niekym len preto,ze neocenil tvoju posranu kavu... sorry... ty musis byt velmi prazdna... navyse srsi z teba az nezdrava davka sebavedomia... este si zjavne nepadla na papulku.... kde by si aj mohla, ked sa o druhych vyjadrujes ako o chudakoch a seba davas na pomyselny piedestal...