13-dňová mliečna diéta od dnes

Príspevok v téme: 13-dňová mliečna diéta od dnes
ushko

.. už som ju raz skúsila, a nevydržala :( ale keďže váha ide stále nahor, potrebujem sa nejako nakopnúť, a preto som práve vypila prvý pohár mliečka a som odhodlaná to celé zvládnuť .. a keby sa našiel niekto, kto odloží chleba, čo si práve na raňajky namastil, a dá si mliečko so mnou- veľmi by ma to potešilooo :) snáď to pôjde lepšie, keď nás bude viac :D

nikki.7

ahojte...síce nedržímm dietu s vami,ale občas si pozriem,ako postupujete a naozaj nechápem tomu príspevku o tom zapáchaní...

neviem čo tým chcela povedať, pretože neviem čo má spoločné dieta s tým, aby človek zapáchal :)))

Silviag

Jankin neviem na čo narážaš ja som túto dietu držala najmenej 4 x po sebe a schudla som 10 kg a zatiaľ sa nikto v robote ani v okolí nesťažoval že zapácham a to robím na úrade,kde dennodenne chodia ľudia .....Dobre si rozmysli čo napíšeš.
Aluss daj si do google 13 dňová a nájde ti presný postup a stravu ktorú máš jesť.Držínm ti palce.

Silviag

Ahoj Ushko ja som vďaka tejto diete tiež dobre schudla a stále si váhu udržujem.Držala som ju spoločne s Tany a navzájom sme sa povzbudzovali.Ja ju napríklad držím s mojou maminou odo dnes.Mali sme nejaké oslavy a kotlíkové gulášiky. Držím ti palce ale určite schudneš a keď budeš striedmo jesť po diete tak to nepriberieš. Jasné že keď žačneš sa rozjedať urščite to dáš naspäť. Mám moje kolegyne v okolí čo sa na to dalo a sú veľmi spokojné. Never rečiam,všetko záleží od teba ako potom budeš sa stravovať a nie rozožierať. Držkaj sa a napíš ako sa ti darí....

Tany

ushko.... ahojky veľmi ti držím palce aby sa ti to podarilo vydržať až do konca :) Keď sa budeš zdravo stravovať nenabereš naspať ani gram, drž sa ;)