Ako odpovedat?

Príspevok v téme: Ako odpovedat?
dannikka

Minule kolegovi "spadla sanka", ked zistil pri jednom rozhovore, ze som slobodna a bezdetna :) ( mam 32 rokov). Fakt vyzeral z toho zaskoceny, on je taky dobracisko - co na srdci to na jazyku :) a hned to zacal rozoberat, ze to nie je mozne, ze take zeny ako ja neostavaju same. Tak chcel vediet, ci aspon priatela mam a ked som povedala, ze nie, tak cely den riesil, ze "preco su pekne zeny single"
Tak som sa zasmiala a povedala mu, ze som ufrflana, protivna, naladova nervacka a preto ma nikto nechce :)))
Ako by ste reagovali vy v takejto situacii? Na jednej strane mi to padlo dobre ako kompliment, ale na druhej strane, on sa pred mesiacom ozenil a viem, ze to nemyslel ako pokus "o zbalenie", ale tento nas rozhovor pocula asi aj dalsia kolegyna a prislo mi to take neprijemne a fakt som nevedela, ako sa tvarit.
Sorry, ze tu riesim blbosti :)

jajka001_

...a ked to riesil cely den, ze su pekne zeny single, tak asi ta co ma doma nie je taka pekna ako ty a prislo mu to luto :)

xxxxxxxxxxxx

tvojimi slovami si sa len pochovala preco sa zeny musia skritizovat ze som taka a hentaka, chlapi to radi nemaju...aj ked cerstvo zenaty by take reci nemal mat...este na verejnosti kde to pocuju aj iny...z toho vznikaju pletky a problemi v rodine. skor si mala reagovat ze si nevies vybrat ako to ze nikto ta nechce...

jankaaaaaaaa

ja viem ze je to otrepane, preto som to tu napisala...
ved ked to nechces nikomu vysvetlovat tak jednoducho to nevysvetluj. len povedz ze proste nemas nikoho a ze tak to vyslo.. a vobec to nemusis rozvadzat ked nechces

dannikka

Dievcata, asi mate pravdu. Tak ako vy, vidia moju situaciu vsetci, ktori ma nepoznaju. Ale mne sa nechce kazdemu vysvetlovat, ze pred 3 rokmi zomrel moj snubenec na rakovinu a ja som to este nedokazala prekonat a najst si niekoho ineho, aj ked som to skusala. A pouzit tu frazu, ze "som este nenasla toho praveho" (ktora je tiez mimochodom dost otrepana, Janka :) ), mi pride divne, lebo ja som ho uz nasla...

jankaaaaaaaaa

a to ze ti povedal ze "taka zena ako ty ...." je uz dost otrepana hlaska nato, aby si si myslela ze to povedal uprimne. snazil sa najskor zachranit situaciu, ze bral ako samozrejmost ze v takom veku uz ma zena minimalne trvaly vztah

jankaaaaaaaaa

trosku sa vrat na zem a nenamyslaj si :)
v dnesnej dobe len maloktora zena v 32rokoch nema manzela ci deti a uz vobec je nezadana. takze bol zaskoceny asi z toho ze to bral ako samozrejmost. a prekvapilo ho, ze to tak nieje tak ho zaujimalo ci niesi lesba alebo co..
a ako reagovat? normalne odpovedat ze si nezadana, lebo zatial si nenasla toho praveho