Zmysel Lasky vo vztahu.

a.b.c.d

Pre mna Laska taktiez znamena velmi vela, ked Milujem tak celym srdcom davam Lasku dostatocne najavo ale bohuzial niekedy to ten druhy nevie prijat dostatocne. A nakoniec vyjdeme z toho zly v tom ze sme nedavali Lasku dost najavo :( A mna to mrzi lebo nedokazem presvedcit ze to tak vobec nieje no.

ta3

mas pravdu, v dnesnom amoralnom svete su sprevratene hodnoty, ale nastastie este je mnoho takych, pre ktorych laska znamena velmi vela, neostava Ti nic ine iba verit, ze takeho raz stretnes, ja napriklad som sa velakrat popalila, ale nikdy som v lasku neprestala verit

a.b.c.d

No len keby to bolo tak i u mna, i u niektorych tych ^normalnych^ dievcat, pretoze v dnesnej dobe pre to ovela vacsie percento ludi uz ta laska vobec nic neznamena :( A preto potom trpime ked sme zamilovany a ten druhy sa to akoby mozno nevedomky snazi vsetko znicit a nakoniec este vyjdete z toho ako ta co vobec neopatovala lasku a co nikdy nic nedala, ach :(

ta3

laska ma vela podob a je podla mna synonymom stastia, ziadne poklady sveta sa jej nevyrovnaju, laska je nieco najvzacnejsie co sa nam moze prihodit, je to najmocnejsi cit, ktory inspiruje kazdeho hudobneho skladatela ci basnika, laska je vysostne nezavisly cit, ktory si nemozno kupit za ziadne peniaze, vyprosit ani vyhrozit, ak je laska opatovana, mame pocit, ze mozeme lietat, mame chut objat cely svet, ale ak nie je opatovana, sme smutni, nestastni, placeme, mnohi pachaju vrazdy, samovrazdy, laska moze byt nezna, vasniva, burliva, ale aj velmi krehka a ak nie je pestovana, strati sa tak nebadane a lahko ako ranny opar, ked zasvieti slnko, laska je zakladom kazdeho vztahu, laska stavia zamky, ale ich moze aj burat a ako sa vravi laska hory prenasa, to vsetko je laska