Sumamed

akinom007

Antibiotika este nejaky cas po dobrati zostavaju v krvi, samozrejme, avsak ked sa jedna o dva dni po douzivani.....a flasku vina malo by to byt ok

Vilkes

Naco vsetko su tieto antibiotika vhodne?
Na neskoro lieceny zapal dutin napr.Lekarka ma podozrenie ze to chytilo aj usi.Je to dobra volba?
Fakt je mi mizerne az ma cela hlava pobolieva.

Jaja1984

Zdravím, chcem sa len poradiť, začala som brať Sumamed pred týždňom, dnes mi lekár predpísal ďalšie dve krabičky a keď som sa opýtala kedy mám prísť na kontrolu povedala sestrička keď doberiem lieky. Keďže sa berie 3dni + 4 dni pauza - beriem ich od utorka do štvrtka na kontrolu môžem ísť vo štvrtok keď si dám poslednú tabletku? Vopred Ďakujem

draho

mal som zápal predkolenia , liečba Sumamedom zabrala ppo troch dnochzapal zanikol, aleai 4 den som stratil citlivost v nohe aj orientaciu

knaja

Neboj-už vtedy som si napisala do kartičky Sumamed-zložka azytromicin. No mne tiež bolo divné, že mi deti vraveli, že vyzerám horšie, ako keď som išla na pohotovosť. Bála som sa v noci aj zaspať, v prípade opuchu krku by mi volali záchranku, čo mi aj moja lekárka povedala. So záchranárom som vtedy aj písala aj fotku poslala, že keby som sa dusila, to by sa prejavilo do pár minút, že u mňa to bola len kozmetická záležitosť, ale človek nikdy nevie. Tá chirurgička mi potom ešte poradila kalcium a myslím, že dosť pomohlo. Kamoška mi rozprávala, že chodila denne na kontrolu na alergológiu po liekoch a potom jej povedali, že mala už hnedé fľaky pod očami-nejaký znak predsmrtných príznakov. To vraj ušla hrobárovi z lopaty. Keby si mi poslala mail, pošlem ti tú fotku.