Diskriminacia patdesiatnikov

Príspevok v téme: Diskriminacia patdesiatnikov
dana..

dobrý večer chcela by som poznat vaše reakcie na túto tému mám 50 rokov som dva roky nezamestnaná nemôžem si nájst prácu je pravda ,že nočné nemôžem a už aj zrak je slabší, podávam si stále ponuky na prácu, ale nikto sa ani neozve a ked aj hned sa ma spýtajú na vek ked im poviem kedy som sa narodila povedia že mi zavolajú neskorej teraz im práve niečo prišlo do cesty,potom sa ozve druhá pracovníčka a tá mi povie narovinu,že berú iba mladšie ročníky hoci tá práca by mi akurát vyhovovala práca na dve zmeny v sede tak neviem čo dalej,ale ponúkli mi prácu v o Voderadoch v Samsungu a pod. firmách v areáli,ale to robit nemôžem ,lebo sú to práce na tri smeny alebo 12 čo mi už zdravotný stav nedovoluje ,kde by som mala ešte hladat prácu, vedeli by ste mi poradit dakujem

dana..

aj mne ponúkli ešte na jar doteraz čakám ,že ma zavolajú a nič ked som sa spýtala čo je s tým tak mi povedali ,že nie sú peniaze na to ,že sa kurz nerozbehol dala som si počítačový pre pokročilých a skladové hospodárstvo

zuzkas

danka neviem odkial ste,ale pravdepodobne z okolia nitry a na nitrianskom úrade práce je kopec voľných ponúk.nechcem robiť reklamu,ale tiež viem o nejakých voľných pracovných miestach a berú tam aj po 50tke.