moj vztah - pomoc

Príspevok v téme: moj vztah - pomoc
emanjulienka

ahojte som velmi utrapena ,,, moj priatel sa zmenil ,, uz by chodil len von a tak a predtym to tak vobec nebolo stale sle boli spolu ,,, aj ked sme sa pohdadali mrzelo ho to alebo ked sme sa rozisli co sme sa mi viackrat ale vzdy sa vratil a teraz mu to je jedno predtym bol doma ked sme sa pohadali a trapilo ho to a teraz si beha vonka cely den ,,, ja uz neviem aj teraz povedal nech sa rozideme lebo sme sa pohadali ze sa stale hadame a obmedzujeme ,,, a ze ho klamem ,,, co je aj pravda kusok ale niesom nejaky klamar ,, proste ja chcem aby bol ako predtym ,,, chyba mi ten clovek neviem kde zmizol ,,, tak neviem ci sa mam teraz ozvat ja aby sa vratil alebo to nechat tak ps mam 18 on 20 a sme spolu dva a pol roka

Jaja26

možno je čas, aby išiel každý vlastnou cestou.. a nemrhaj časom sedením doma.
Choď za kámoškami, lebo len tie ti zostanú, keď sa niečo s chalanom pokašle.
Choď s nimi von, na disku, na bicykel... hocikde. Teraz máš ten nejlepší vek, aby si sa zabávala, chodila... užívala si, lebo budeš mať 25 a tá,tá, a tá kámoška sa vydá, bude mať doma chlapa, začnú všetky tehotnieť a ty si povieš o aké zážitky si prišla :))))

Ja to mám už tak, len s jednou výnimkou, ja som si to užila od 17 bolo to najsuper obdobie :)

User_37597

neviem kolko ste spolu neviem kolko mate rokov ale teraz budem naozaj hnusna!!!
nechapem co sa tu stazujes???
vedv poslednom prispevku si vsetkym jasne vysvetlila ze nechavas zo sebou vyj.bavat a zametat ako handra.ty zo seba robis tu handru nie on.jemu to je jedno.ma ta asi len na sex a ak nesexujete tak uz fakt nerozumiem preco ti jasne nepovedal daj mi pokoj.
JA NAOZAJ NEPOCHOPIM AKO SI MOZE NEJAKA BABA NECHAT ZO SEBOU TAKTO ZAMETAT A TAK SA PONIZOVAT AKO TY!uz sa zobud konecne ty trubka.prosim nahlaste moj prispevok adminovi.nech sa paci ale JA som sem napisala PRAVDU a nie ziadne zvasty typu:"vsetko bude OK","len sa spolu porozpravajte".
nenavidim ked niekto niekoho nechava v iluziach a robi mu zbytocne nadeje tymito vetami a prave preto to vsetko pisem tak nepekne a tvrdo lebo mam rada realitu a som s nou stotoznena.nehrajme sa na rozpravky ktore sme kedysi citavali!

xxxxxxxxxxxx

ten vztah nema perspektivu do buducna ak sa furt rozchadzate za kazdu blbost...co je to za vztah mne by raz priatel povedal ze rozidme sa ta ho kopnem do zadku a viacej ho neriesim...bud chcem s niekym byt alebo nie...a ocividne on asi nechce..

emanjulienka

no ano mate pravdu ale ked idem von ja uz ma buzeruje ze idem do krcmi lebo tam chodia vsetci moji kamarati ,,a mne nevadi ze chodi von ,, ale predtym to bolo ovela menej a viac sa venoval mne ,,, teraz je cely den vonku a ja som doma a ked mu nahodou zavolam ci uz ide ze nie a pride vecer ,,, povedal ze on nepotrebuje byt kazdy den so mnou ,,, a ja stale lubim toho chlapca co bol ku mne mily co ho sralo ked sme sa pohadali a teraz praveze vkuse doliezam ja ,, ked sa chce rozist vkuse ho presviedcam ja aby nie ,, a to ma uz aj podviedol a prepacila som ,, on si dovoli vsetko hocico hnusne mi povie ,, a nemoze mi venovat uz ani jeden cely den ,, ani neviete ako ma to boli ze sme spolu u nas a on povie ze ide von ,,, ja som mu take nikdy nepovedala ,, popritom ho stale lubim a ja sa trapim ako pinka zase ze sme sa rozisli a on si je zase vonku cely den s kamaratmi ,, ja nehovorim ze som bez chyby ale on na mne vidi ze ho potrebujem a ze vzdy ked ja som vonku a on zavola idem za nim ale on to tak nerobi ,,, nechapem kde zmizol ten chlapec co bol niekedy ,, spytala som sa ho preco uz neni taky ,, a ze preto lebo uz neni majmo cico mi povedal ,, on to berie vsetko uplne inak vravi ze vsetko dramatizujem ,, len keby vidim aspon nieco ze ma este ozaj lubi a vazi si ma ,, ale uz sa mi to nezda ,,,

vikinka1982

Ahojky,
keby som bola na tvojom mieste, tak by som chodila von aj ja a hotovo.. Uzi si zivota, si mlada a nezabudni "pro jedno kviti slunce nesviti"..

slnečnicaa

Bola si spokojná keď sedel pri tebe a prišiel vždy ako pes udobrit sa, keď ste sa pohádali. Prečo by mal len on doliezat? Teraz keď máš doliezť ty, už sa ti to nepáči. To koľko máte rokov? Začni sa správať dospelo alebo to zabaľ

User_37597

nepochopim "vztahy" kde sa dokazu dvaja 300x rozist za urcite obdobie.ved to neni vztah!!!nemrhajte tym slovom ked ho vskutku nemate.