Vyhra 5 mil. euro.

Lulu2011

Deria - neda sa bez nich zit, zijeme v hmotnom svete, potrebujeme hmotne jedlo, aby sme prezili, potrebujeme hmotu postel, by sme sa vyspali, aj hmotnu strechu nad hlavou, aby sme žili a ked ma clovek toto zabezpecene moze byt stastny, aj ked ta vyhra by bola krasna ceresnicka na torte...len nespanikarit, preto su dobre tie plany dopredu, co ak :P

Lulu2011

marha - to fakt? ako student si mal len tak 10 tisic nazvys? a len tak si dal cudziemu ujovi? a vidis, zneuzil to :( vobec sa mi nepaci ten tvoj dalsi popis ako sa on choval, plus jeho pýtanie dalsich penazi, ake drze :(

Deria

je zaujimave sledovat reakcie, dufam, ze ich bude viac. peniaze su totiz to, bez coho sa da len tazko zit ale mozu osobnost aj zdeformovat alebo znicit zmysel zivota. preto tato tema.

marha

jeden zo sposobov je ze najdu bankovky za postelou a skrinou, ktovie ako sa tam dostali ze :D:D:D
ale to nejde s nekonecnym mnozstvom, to im dojde ze to nie je mozne :) ale tak v malom to aspo ujde :D

Deria

tak ja by som rozhodne darovala mojej rodine, ktoru velmi lubim a mojim dobrym priatelom, ktori mi v zivote pomohli. cudzim....hm, tak cast chorym, ci chudobnym detom a cast opustenym zvieratam. sposob, aby to naozaj dostali, by som si uz vedela najst.

marha

tiez mam zivot vo vlnach, raz dobre a potom lepsie a potom bombasticke a potom galakticke..
a naopak je to najlepsie :D
najskor smola, potom megasmola, potom smola ze horsie to nemoze byt, potom horsie_to_nemoze_byt_2 a potom 3,4,5 :D
raz som mal tak brutalnu smolu, (pracovne), ze som nechapal
ale co je dolezite, otvorilo mi to oci a posilnilo trpezlivost, aspon dufam :)
vtedy ma to neskutocne stvalo, lebo proste taku smolu to je neskutocne nerealne a nepravedpodobne atd
ved to poznate asi :))))

marha

no to som bol este student a stretol som takeho ujka co mi rozpraval svoj zivotny pribeh, na ktory sa velmi sice uz nepamatam, ale hovoril ze ma deti atd a chcel peniaze :-)
ze aspon na 1 mesiac na jedlo a na najom atd..
tak som mu dal 10000sk a ze mi potom zavola ze ako sa mi dari..
no lenze ked som ho stretol 2. krat, tak uz mal cigaretu v ruke (a ani ju nezhasil pri mne) a uz chcel zhruba 150tisic korun na odkupenie domu :)
tak tam mi to doslo..
zhruba o par mesiacov neskor som ho stretol niekde na ulici, no nezastavil som sa pri nom, ked ma oslovil tak isto ako prdtym, neviem ci si zapmatal.
neviem preco som nezastavil, mozno instinkt :D
neviem ci a ako to vyuzil.
no mal som vyuzit sofistikovanejsi postup, ktory mi hlavou prebiehal, no vacsinou take myslienky nepripustam do reality, lebo su priliz futuristicke.
(ja by som mu ten dom aj kupil, ale pod podmienkou ze to pojde na moje meno a on tam bude zadarmo, ked sa postavi poriadne na nohy, tak mu ho proste prepisem na neho)
ale neviem ci existuje dom za 150000sk :)

cize ktovie.. mozno sa nam raz tiez skrizia cesty znovu a opytam sa ho :)