zvuky v klboch

Príspevok v téme: zvuky v klboch
oblak

zdravim. Mam iba 17 rokov a mam taky problem, ze vacsinu sedim a v lavom klbe kokse mam cudne zvuky obcas citim ako keby sa mi posunul a potom sa dal naspat. Takisto mi puka v kolenach aj mi v nich vrzga znie to ako nenamazane dvere obcas mi v nom nahlas pukne. Takisto mi puka vo vrzga vo vsetkych ostatnych klboch aj v sanke. Bol som aj u doktora povedal ze vsetko je v poriadku a ked som tam bol ani raz mi nepuklo. V com je chyba? Ten lavy koks ma aj obcas boli. Pomohol by strecing alebo pilates? Alebo co mam robit. Vsade kam dojdem mi povedia ze som v poriadku a na druhej strane mam taketo problemy neni na to este skoro?

Deria

ked som mala asi 19 r., praskalo mi v kostiach/klboch, akoby mi ich niekto lamal, otrasne. moja kamoska nechcela ist somnou ani po ulici, vzdy hovorila, aby som isla na druhu stranu, ze to nemoze pocuvat. mala som to dlhsiu dobu a akosi mi to same po case zmizlo.

jankaaaaaaaaa

chcela som napisat, ze mas nedostatok pohybu. pravdepodobne nesportujes a klby tak niesu pravidelne namahane , tak "zleniveli" a ked spravis nejaky pohyb, hned to tam vrzga a vydava take zvuky. klby sa nepremazuju tak ako by mali tou sinovialnou teutinou

RNG

Klvby treba udrzovat a zivit. Samozrejme mazanie je velmi dolezita cast, aby sa nevydrali a zapalili. Na to je dobre jest 2 avokada tyzdenne alebo pouzivat avokadovy olej do varenia. Synovialna/klbova tekutina/maz obsahuje podobne oleje, ako ma avokado.