Male sikovne auto do mesta pre zenu

0mega

no prve kilometre by mohlo haarpovat.. aj moje to robi napr :) ale to asi len tak do 5-10km (resp kym sa nezohreje motor), som pocul.. (napr mne osobne viac huci rano motor, ono to samo od seba ide do vysich otacok, neviem preco, asi sa chce rychlo zahriat? :D )

Laurina22

Ahojte chlapci no tak sa hlasim,cesta po meste bola uplne pohodka,ani raz auto nezahucalo,je pravda ze som davala vacsi pozor na plyn cize som sa sice pomaly rozbiehala ale nehucalo auto...

Tak neviem,bud to bolo naozaj mnou,alebo ma napadlo,ze by nejak to auto haprovalo rano,nerozbehnute po studenej noci?Asi hlupost vsak?

0mega

1,4l na 1200kg nie je vela/malo ci cokolvek, to sa da ustrazit, ale chce to prax, bez tej to nepojde..

200kg zavazia zbytocne zvysi spotrebu a potom pri predbiehani bude auto priserne lenive ;) cim menej kg, tym lepsie.. pokial s tym nechce ist na destruction derby :)

nechavaj si vacsi odstup od auta v kolone.. to pomaha lebo ma clovek vela priestoru na rozbeh (napr ked das privela plynu, tak ma cas V KLUDE zabrzdit.. cize vela priestoru..)

casom sa naucist brzdit do kopca so spojkou a plynom, je to podla mna lahsie riesenie ako brzda a potom hladat zaber spojky na kopci :) (i ked kazdy t ovnime uuuuuplne inak)..

tak stastnu cestu.

martinmlm

Ked máš prázdne auto a veľa tlačiš na plyn tak motor ide rozdrapiť, chce vyskočiť von lebo za ním nestíhaš. Nalož pekne celú rodinku na výlet a uvidíš jak sa autíčko ukľudní