Male sikovne auto do mesta pre zenu

0mega

Hmm, trosku chybicka ze si si to sama nevyskusala, ale kedto islo a majitel s tym nic neurobil, tak by to malo byt OK.. nemas inekoto na blizku, kto by to otestoval ? Staci nejaka kamoska-kamos, cokolvek, nemusi byt expert, ked uz nic ine, tak sa aspon zabavite :)

system

podla mna len rychlo pustis spojku, alebo plyn nepustis uplne ale trocha ho mas slapnuty, stlacis spojku prehodis pustis spoojku a stlaceny plyn automaticky cukne, ;)

Laurina22

Nie,mne nevadi,ak je to moja chyba,ja len nechcem aby som zistila,ze som kupila pokazene auto:-/

SOm z toho taka nijaka...

Aha takkze proste neviem pracovat so spojkou a plynom?

0mega

A v akej rychlosti prehadzujes na dvojku?
ja ked so menil auto, tiez mi to bolo extremne divne a to z dovodu spojky (kazda ma iny zaber, ci ako sa to vola).
ako vobec nie som expert, ale zevraj hovoria ze to moze byt tym, ze ak pustis rychlo spojku a nemas nohu aj na plyne, tak to auto cukne, trhne, ci co lebo dostane prilis vela stavy rychlo. (myslim ze v skole sme sa ucili ze spojka obmedzuje prisun vykonu, ci take nieco)... mas niekoho, kto by to auto skusil, ci to robi aj inemu cloveku ?

ale je pravdepodobne ze to je z dovodu ako pise Martin.. mazdopadne to auto mas len teraz a mas par kilometrov, cize este silnejsia pravdepodobnost ze je to len "medzi volantom a sedadlom" (samozrejme bez urazky :P :))) )