Preco chlapi dokazu podviest svoje zeny

Príspevok v téme: Preco chlapi dokazu podviest svoje zeny
Zhrozenaaaa

chcela by som vediet fakt preco chlapi dokazu podviezt svoje zeny, priatelky?? su ochotny kvoli jednej noci zahodit 5 az do neviem kolko rocny vztah ?? .. pozeraju sa za kazdou suknou pricom maju peknu frajerku ?? JA UZ NECHAPEM A som z toho zhrozena ze na chlapa uz nemam ani naladu lebo zo vsetkych MI JE ZLE!!!! to im fakt ide len o sex a su pre nho ochotní spravit vsetko ????nech si ho potom sturia medzi dvere a privru lepsie spravia :(

lost

tak moj pes ma v hlave prazdno aj ked uvidi jezka..
tym myslim ze by sa chcel hrat s cimkolvekco sa pohybuje..
je blazon :D
ale asi ked sa haraju feny tak to je este horsie :D

tak ale clovek by ho mal vycvicit aby posluchal :)

a ked nie - genius co vymyslel voditko :D

doubledog

to je proste evolucia.

neverny samec - muz svoje geny prenasa uspesnejsie nez ten verny.
ma proste u samic vacsi uspech, verny muz je zenami vnimani ako sexualne menej pritazlivy.
alebo skor opacne.
sexualne pritazlivy muz nemusi byt verny.

a po tych milionoch rokov sa tento vyber proste prejavi.
je naozaj pravda, ze v tomto smere je zena ta, ktora si vybera.
ved to tak aj potom vyzera :)

Maros75

lost- ked sa haraju feny .......nemas pocit,ze aj on ma v hlave prazdno?? :)
Lebo mojho ak by som nemal na voditku,tak ho asi nenajdem :)

xdanielax

lost - ja mam psa :D a nevadi mi, ze s nim musim rano vstavat, lebo je to naj pes a aj po rokoch, co ho mam sa z neho kazdy jeden den tesim! aj ked obcas nieco vyparati a obcas sa mu musim prisposobit. Ale keby stretnem raz takeho chlapa, tak to budem povazovat za zazrak :D
a ano..to vlastne len my si zle vyberame, a este sa aj stazujeme, fuj! :DDD

lost

to chce psa ;)

ten zostane verny snad navzdy :D

- je ticho
- poslucha na slovo, neklame
- ma neskutocnu hrejivu vlastnost
www.topky.sk
"Hájnik si myslí, že chlapec chladnú noc v lese prežil len vďaka tomu, že ho pes celú dobu zahrieval svojím telom"

no i ked.. pokial nema pes dvor, tak treba rano vstavat :P

xdanielax

ja myslim tiez, ze je to v genoch. A riadia nas z casti aj hormony.
Muzi nie su nastaveni na parovy zivot z evolucneho hladiska podla mna vobec. Zeny su skor tie, ktore chcu niekoho, kto by ich ochranoval..
to, ze existuje taka "norma" ze muz zije so zenou a je "normalne" ze sa nepodvadzaju, je len "vymysel" spolocnosti v ktorej my zijeme... Napr. eskimaci mali vo zvyku poziciavat svoje manzelky navstevam a bolo to tak isto normalne ako to, ze u nas sa OCAKAVA ze dvaja sa nebudu podvazat.
Nikto nikdy nepovedal, ze nam je to prirodzene dane. V skutocnosti skor ide len o to, nakolko sa clovek dokaze prisposobit istym konvenciam.
A takisto su iste obdobia v zivote /hlavne muzov/ kedy im prepne...no ale to by bolo zase na dalsiu debatku :DD