Vysledky krvnyvh testov-vysvetlit

llek

Podla tychto vysledkov - cukrovkar by sa mal zamerat na svoju disciplinu. To ostatne je v poriadku. Pri cukrovke dotycny svojim postojom k svojmu ochoreniu a teda dodrziavanim urcitych zasad moze podstatnou mierou ovplyvnit dlzku a aj kvalitu svojho zivota. Komplikacie diabetu nenechaju na seba prilis dlho cakat a potom uz je to len hasenie ohna. Takze to jem odkaz pre majitela tych vysledkov

uhlie

Bude to asi kombinacia oboch, bo inzulin bol dost casto meneny (skoro pri kazdej kontrole u diabetologa). Skor som asi chcel vediet, ci ten cholesterol nebol sposobeny nejakym momentalnym zapalom.

tpch

Ani som nepredpokladala, ze su to tvoje vysledky.
V kazdom pripade je vsak dotycny cukrovkar extremne ZLE LIECENY. Neviem, kto to je, ale urcite by som zvazila zmenu lekara.

uhlie

Vdaka,

nie su to moje vysledky. Je to krvny obraz dlhorocneho cukrovkara. Len by som rad vedel ci to CRP, AST nie su moc nad normu a co znamenaju tie ostatne.

tpch

Glykemia je samozrejme tiez vysoka. Ale-kazde laboratorium moze mat mierne odlisne referencne medze, mal si uviest i tie, vo vysledkoch su urcite uvedene.
V kazdom pripade na toto dieta uz stacit nebude, s takymito vysledkami odides z ordinacie s kopou receptov :-D
Za nespravnu zranicu sa plati zdravim.

agaven

vyhladaj si google na cholestrerol jerdla naspriklad psyylium je tiez..inak aj tabletky ti moze dat lekar.ale co viem moc nezaberaju..skor strava...

agaven

jej cholesterol mas moc mas byt do 5.00ak mas nad 5,5 mas vysoky aspon to viem lebo lekarka mi to raz povedala ..inak cholesterol mas moc...to je cez 9.58 co si si dala na veceru hranolky..inak ja som jedla vecer smazene a rano to vyskocilo o cas neskor už som nemala take hodnoty nad 5.00 to je vestko co viem zatial ja ale to gly 11,60 tiez sa mi zda moc neviem presne ci to nema nizsie ukazovat pod 10.00 ale nie som odbornik len ten chol je isty...