Porodnica Bratislava

hviezda01

preboha..ty so co za fanatika pripecenho?..rodim prirodzene,a nastanu komplikacie,lebo musim rodit zvonom...prave vcera to bolo v TV,ze rodit doma,je to alternativa,alebo hazard so zivotom??..uplne som s tym suhlasila...vy,co rodite doma rodte,ale potom si nerbote vycitky,ak sa nieco stane!!!...ano,moze sa to iste stat aj v nemocnici,ale nemusim si vycitat,ze som nieco zanedabla!!!...chodte do dzngle,rodte doma,potravu si lovte vlastnymi rukami,.ked chcete zit v zdravom svete..!!!..nemam slov

Laurina22

Suhlasim s tvojim nazorom sob rudolf.

Watermelon,ja som si toho nastudovala a stale studujem dost na to,aby som vedela,ze doma rodit nechcem.

Ano,mozno som slaboch.Ale zodpovedny slaboch.Nedokazala by som zit s pocitom ze som si zabila vlastne dieta.

A ze sa bojim bolesti?Ano,bojim sa a povedala som to uz aj mojmu lekarovi.A ten ma predsa nezhodil tak ako ty.

sob rudolf

Každá žena je pri pôrode jednou nohou v hrobe a to ani zďaleka nie je klišé. Porodiť zdravé dieťa je väčšie šťastie, ako sa na prvý pohľad zdá a spontánne, to ani nehovorím. Ja sama by som nikdy nerodila doma, na to mám príliš veľkú predstavivosť a tiež nejaké to odborné vzdelanie:(, :).

Laurina22

Watermelon nerozumiem tvojej vztahovacnosti,ja sa tu nehadam s nikym a ty ma zacnes urazat?To si vyprosim.

Tebe sa nepaci moje rozhodnutie pre sekciu,mne sa nepaci to,ze si porodila dieta doma.Ale neurazam ta za to.

Tiez mozem povedat,ze tu trepes akurat tak ty,pretoze ak by sa tebe alebo dietatku pri porode nieco stalo,V KONECNOM DOSLEDKU BY SI SKONCILA V NEMOCNICI U TYCH NESCHOPNYCH LEKAROV.

Tak troska prehodnocuj slova.

watermelon

sorry ale odkedy je porod zvonom prirodzeny??? myslela som fakt prirodzeny porod, ale vidim ze si velmi citliva osoba ktora mysli len a len na seba. a co povie lekar este nemusi byt pravda, keby mali lekari vzdy pravdu tak by neboli cakarne vkuse preplnene ludmi a nemrzacili by ich ako sa to casto deje. trochu si bud o tom precitaj a zistis aky dopad ma cisarsky alebo netrep. koncim

hviezda01

ale ja by som aj tak nesla inak ako prirodezene rodit ani teraz,pokial by to nebolo nutne..to som pisala na margo tych skodlivych latok,ale lauri,isto si to pochopila,ako som to myslela..:-)

hviezda01

moja znama rodila prirodzenou cestou,dietatko islo zle von,tak museli pomahat zvonom..to je podla teba mensi sok,ako sekcia????