Panna u gynekologa - cez konecnik alebo cez posvu?

andie

je prirodzene mat otazky len som prekvapena, ze sa ta vekova hranica akosi posuva. dalsia vec je sirit famy typu, ze pri vzruseni sa ti posva zvacsi na 16 cm pricom v pokoji ma 5cm je proste zabavne. drahe slecny rozmyslam ako poradit a kedze prepokladam, ze za svojimi rodicmi nepojdete, tak by som poradila radsej kupit si nejaku vhodnu knihu ako pocuvat niektore kamaratky, ktore si myslia, ze toho vela vedia :)

andie

baby, pevne verim, ze tieto prispevky su len vtip. ze velkost vaginy zavisi od pokoja verzus vzrusenia ?? to ste kde na to prisli? a ze jej velkost dosahuje 16cm?? jedine ze by ste prerazili aj krcok maternice..no celkom sa bavim, ked to citam :)vagina ma v priemere 9cm ziadnych 5 ci 16cm. samovolne nemeni svoju velkost len je pruzna a ani penis ju nenatiahne o viac ako par milimetrov. a ako pise michal, pokial ti do posvy nevstupil penis alebo ine cudzie teleso, tak si panna..

poliewoocka

po prve-panna si,aj ked uz nemas panensku blanu.O panenstvo prides pri prvom pohlavnom styku.
po druhe-PANNA-osoba zenskeho pohlavia,ktora este nemala pohlavny styk.
PANIC-osoba muzskeho pohlavia,ktora este nemala pohlavny styk.
PANENSTVO a PANICTVO je predsa rozdiel!
Ako ma zena prist o panictvo?!

michal****

Ani neviete ake ste trapne,tie hlupe otazky som panna,nie som? Ako zistim že ano či nie? Je iba jedna pravda, pokial ste ešte z chlapom nič nemali,tak ste,to je cela teoria....

lilinka

U mna to bolo trochu komlikovanejsie, dlho sa to nedarilo, lebo ma to bolelo. Ale nakoniec to prislo uplne necakane, ze sa podaril prienik a odvtedy uz ziadne problemy.