strih vlasov :(( rada pls

Príspevok v téme: strih vlasov :(( rada pls
jajka01

ahojte. no..odhodlala som sa - zajtra idem pod noznice. mam vlasy takmer po pás, po ktorých som vždy túžila, ale tak končeky mám zničené tak sa musím dať podstrihnúť (nechcem ovela kratsie)..teda k veci..moj problem je, ze mám okrúhlu tvár, takze potrebujem strih, ktorý by mi ju opticky zúžil. citala som ze sa tu hodí postupka..niesom EMO :D ale typ ich účesu sa mi páči lebo (teda myslím) že to je postupka a tiež aj preto, že ich účes robí objem a ten potrebujem ako soľ...čo vy na to? hodí sa mi tento "emo štýl" ku okrúhlej tvári?? poprípade aký strih by ste mi poradili?? pls radu, celý život som čakala na dlhé vlasy a bojím sa že dám zlu voľbu a budem vyzerať strašne :(((

jankaaaaaaaaa

daj si ostrihat tie znicene konce, cesticku na bok, ofina taka dlha na boku, a od brady dole taka postupka..

jajka01

jankaaaaaaa....tak aky je tvoj nazor??? ked vravis ze na dlhe vlasy sa take nehodi, tak aky dlhy strih sa hodi k okruhej tvari??? bo ja fakt neznam :D

maruska123

ako usudzovat, ci sa ti uces hodi alebo nie bez toho, aby ta clovek videl?? uces moze byt neviem aky perfektny a tebe sa nemusi vobec hodit, to je velmi individualne

jankaaaaaaaaa

sak jasne, ale asi nie az tolko ako je na obrazku :D to by bola skoda :D
skus si radsej vlasy natacat na suche natacky, alebo si ich tak natoc na papierove natacky ked su mokre, to budes mat pekne vlny a aj vacsi objem