Suchý šampón Syoss

anny........

Ahojte baby, asi pred týždňom dvomi som si aj ja kúpila tento syoss suchý šampon a tak isto som bola prekvapená, keď som ho išla druhýkrát použil a nič mi nešlo :( Kupovala som ho v dm

neli105

to, že sa to nestalo každému neznamená, že to nie je pravda. aj české fóra obsahujú príspevky ľudí, ktorým sa to tiež stalo.

maruska123

kurdlinka piseme tu to, ze sa nam stalo, ze sme si ho dali 1-2krat na hlavu a potom z neho unikol ten plyn, proste ked som ho chytila na druhy den do ruky tak bol uplne prazdny, pritom ked som ho daval na policku tak bol plny...aj ja som kupovala v dm..ocividne ten ventil na tom spreji nebol dobre vyrobeny...a ked sa to stalo viacerym ludom, tak to asi nie je nahoda

kudrlinka

No ja mam doma uz asi dva tyzdne Syoss suchy sprej, z toho som ho tri krat pouzila a to mam dlhe vlasy a stale tam je a nevyzera byt na konci. Takze fakt nechapem co tu pisete... Kupovala som v dm-drogery

neli105

Ja tiež musím vyvrátiť názor tých ľudí, ktorí si myslia, že suchý šampón je náhrada za umývanie vlasov. Je to len na príležitostné použitie...napr.ja mám dlhé vlasy a ich umytie spolu s balzamovaním, fénovaním trvá hodinu a občas sa stane, že nemám čas. Inak som už písala firme Henkel email, bola som už naštvaná, že 3 tuby mi len tak vyprchali ale oni sa ani neunúvali odpoveďou .

maruska123

inak mam tu baleu suchy sampon a musim povedat ze je asi taky dobry ako syoss,samozrejme za polovicnu cenu..takze baby, kupujte baleu, efekt ten isty, menej penazi a hlavne z nej neunika plyn...

Marta56

Neli105, má absolútnu pravdu. Tiež som si kúpila Sayoss suchý šampón a po jednom použití je prázdny!!!!Predtým som mala šampón na objem tiež Sayoss a mastneli mi z neho neskutočne vlasy. NEKUPUJTE! Samý ŠMEJD.Nikdy viac túto kozmetiku aj keby mi ju dávali zadarmo.

peter!

a je to dobre aj na dlhodobe použivanie lebo strašne rychlo sa my mastnia vlsy a nechce sa my ich každy den umyvať je zle kebyže si vlasy asy každy 2 den tym šamponom ked idem rano do školy prestriekam ?

jankaaaaaaaaa

suche sampony su urcene na prilezistosti, kedy nieje k dispozici napr. voda, alebo nieje cas vlasy umyt normalnym samponom. napr. stanovacka, cestovanie.. atd

maruska123

no ved suchy sampon vlastne vysaje trochu tej mastnoty z hlavy a tym nevyzeraju tak strasne..na ten 1 den super...ja som bola s tym syoss spokojna, keby mi neunikol ten plyn...dnes som kupila ten balea, tak vyskusam, ked bude treba...ale myslim ze to bude to iste, len ta cena ma potesila, polovicna od syoss, okolo 2,8 eur stala ta balea