Smejú sa Vám kvôli zdravému stravovaniu?

Príspevok v téme: Smejú sa Vám kvôli zdravému stravovaniu?
pimbim

Chcem sa spýtať, či aj niekomu z Vás sa okolie posmieva kvôli Vašej zdravej životospráve.. Ja už som z toho trošku vedľa, nedá sa stále si ich nevšímať. Niekedy keď doma nestíham raňajky a donesiem si do práce vločky a sójové mlieko alebo napr. celozrnný chlieb, kolegyňa sa len pozrie a povie "ja ťa ľutujem".. alebo dá nejaký iný primitívny komentár. Je to normálne? Pokazí mi to celý deň. Pritom ja to mám rada, robím to pre seba a vôbec nie nasilu, ja proste nechcem mať v päťdesiatke zanesený celý organizmus, cievy, črevá... Ale pre ostatných som ako mimozemšťan len preto, že neraňajkujem biele rožky so salámou a na obed si nedám rezeň s majonézovým šalátom. Niekedy už fakt neviem ako reagovať...

pimbim

Zeleninu menej ako ovocie, lebo tá mi proste až tak nechutí. Mlieko nepijem, len sójové, jogurt si dám sem-tam nejaký probiotický, ináč mám hrozne rada celozrnné pečivo a celozrnné cestoviny, to môžem každý deň; mäso jem sporadicky, keď môžem najradšej si dám divinu ulovenú známymi, zdravé zvieratká z lesa :-)) Pohyb každý druhý deň, chodím veľa pešo, 1 krát týždenne sauna :-) Im to proste nevysvetlíš, že chceš byť zdravá, keď Ti zabijú "čo sa budem takto trápiť, telo má ísť do hrobu zhumpľované". Ach škoda reči :-)

Jessi_1111

ved je to drahé! mozno ti aj zavidia no ja by som nenadavala kedze ssa snazim zdravo ziť, pomahat prirode zvieratam a ludom no kazdemu podla jeho gusta :D

xdanielax

lutujem - za celozrnny chlieb alebo vlocky. no pimbim, mas primitivne kolegine. asi tolko. Pekne si pomysli ze ty ich budes lutovat s ich nadvahou a pridruzenymi chorobami neskor a kasli na ne. Su obmedzene.

Jessi_1111

jednoducho si ich nevšímaj, a povedz im ze ony bbudu chori a ty zdrava. len tak dalej my ta tu podporime :D:) aj ja sa zdravo stravujem. Aj jes ovocie a zeleninu krát denne? aj mliecne vyrobky a mlieko? pohyb mas?