Kontrola znamienok, ako to prebieha?

Príspevok v téme: Kontrola znamienok, ako to prebieha?
Peter18

Dobrý deň, konečne som sa odhodlal a zajtra si idem dať ku kožnej skontrolovať znamienka. Boli ste si ich dať niekedy zkontrolovať? Ako to prebieha? Musím sa vyzliecť len do trenírok?(z toho mám najväčší strach, som neprekonateľne hanblivý), znamienok mám po cele celkom veľa, myslíte že mi dá nejaké odstrániť?

Znamienka

Asi záleží na lekárovi. U mňa to prebiehalo tak, že som si vyzliekol tričko, skontrolovala hornú polovicu tela, tričko som si obliekol. Spýtala sa, či mám aj na nohách niečo, keďže mám, pozrela aj to (iba som si vyhrnul kraťasy, znamienka mam na dostupných miestach). A ešte som si dal dole ľavú ponožku :D, lebo jedno mám aj tam.

kontrolka

Chcela by som sa spýtať;
či pri klasickej kontrole znamienok sa musím vyzliecť úplne? Alebo stačí do spodného prádla (nohavičky+podprsenka)? Ide o to, že ja mám znamienka aj v týchto oblastiach... :(

tpch

Vyzlecies sa do trenirok a lekar ta prezrie najprv volnym okom a tie, ktore si bude chciet pozriet podrobnejsie, skontroluje takou specialnou lupou.
A co sa tyka hanblivosti-lekari uz videli tolko nahotin, ze tvoje telo v trenirkach ziadneho nezaujme...