Menstruacia pocas uzivania HAK

jajka001_

jankaaa ja mam mesiac naskok :) plet je lepsia, sem tam si dam zinok a becko a vlasy mi prestali po dvoch tyzdnoch padat. ale ked zacali tak som si kupila zinok a poctivo brala kazdy den. skus.

tpch

A uvar si silny alchemilkovy caj a pi ho po duskoch cely den. Alchemilka neobsahuje hormony, ale latky, ktore maju adstringentne ucinky, takze akoby stahovali cievky. Pridat mozes aj rebricek (ludovo mysi chvost).

jankaaaaaaaaa

tiez som brala Diane35, ale teraz po vysadeni mam lepsiu plet ako pred uzivanim hak. ked som hak brala, plet som mala sice lepsiu ako teraz, ale teraz mam akurat rozsirene pory a aj upchate, ale nieje to nic strasne. horsie som to mala predtym nez som hak zacala uzivat.
som tri mesiace po vysadeni, tak dufam ze sa to uz nezhorsi. ale strasne mi vypadavaju vlasy :/

jankaaaaaaaaa

ja od kedy neberiem hak, tak nemyslim kazdu jednu minutu na jedlo. iba tak kazdu druhu :D ale vtedy to bolo fakt hrozne. vkuse by som len jedla. aj ked som vedela ze nic nemame v kuchyni, aj tak som tam stale chodila a nieco hladala. a hlavne vecer a v noci

tpch

Z tejto "liecby" (pozdravujem pani doktorku, ktora mi dokurvila hormonalny system v 17 rokoch..) som sa zotavovala skoro dva roky, kedy som menzes nemala vobec. Ako-tak pravidelny menzes sa u mna objavil v 22 rokoch.
HAK som uzivala este raz (mlada a sprosta som bola), predpisala mi to kozna na Akne-klasika Diane-35-hrozne nieco, co ma sprevadzalo cely cas-bolesti prsnikov, zadrziavanie vody, krcove zily...
Po vysadeni sa plet este zhorsila (klasika, nie?), takze som musela prejst na Roaccutane. Mojmu hormonalnemu systemu trvalo opat vyse roka, kym naskocil...

angela85

jajka001 dakujem za clanok.
urcite vysad, ja som spokojna, tusim som aj kilo schudla od kedy som prestala brat a ani plet sa mi az tak nezhorsila ako som ju mala pred tym a viete co od kedy ju neberiem ani jedinky raz som nemala cierne myslienky, nieze by som ich pred tym mala casto, ale boli a strasne casto sa mi menili nalady a teraz mam nejak vsetko na haku a skor sa usmievam