uhana zadaneho chlapa?

Príspevok v téme: uhana zadaneho chlapa?
lilecek

Ahojte,

potrebujem poradit pretoze naozaj neviem ci je to len moja paranoja alebo mi ide po mojom partnerovi jedna hm...slecna.

S priatelom sme spolu 5 rokov, byvame spolu. Ide o to ze sa mu v poslednej dobe dost casto zacala ozyvat jeho byvala spoluziacka zo zakladnej (do kt. bol mimochodom vtedy zalubeny). Vypisuje mu do prace na skype, vypisuje mu aj na facebooku (ked mali stretavku pisala mu citujem: zlatko dufam ze prides). Navyse ho minule zavolala na kavu v sobotu!...a dobre vie ze je zadany. Niekedy ho vola cez tyzden na obed. Priatel je s nou v kontakte aj pretoze robi v podobnej brandzi a tak mu vie vzdy vybavit zlavy a pod. S priatelom sa o tom normalne bavime, vacsinou to obratime na srandu a ja si ho doberam :) Ale v skutocnosti mi to neuveritelne vadi a tej fuchtle by som vysklbala vlasy.... myslim ze po nom ide, pretoze dobre vyzera, povahovo je super, a navyse este aj dobre zaraba...a akoby to nestacilo rozisla sa teraz s jej dlhorocnym priatelom.... naozaj neviem ako sa jej zbavit a naozaj nechcem priatelovi nic zakazovat nakolko mu verim...ale to viete zenske vedia byt pekne mrchy ked nieco chcu....

Myslite ze som naozaj paranoicka alebo to nie je v poriadku? Dakujem za nazory :)

hortenzia111

Prosim o radu.Sme manzelia uz 10rokov.Mame 2 deti.Vsetko fungovalo v manzelstve.Manzel je vynikajuci otec,i manzel.Ale teraz prezivame krizu.Manzel mal vzdy viac kamaratok ako kamaratov.On si proste vzdy viac rozumel zo zenami.Ale vzdy to bolo v ramci kamaratstva.Nikdy mi to nevadilo,az teraz...Ked mi zaklopkal cudzi chlap na dvere stym,ze moj muz chodi za jeho zenou.Ten pan totiz je chorobne ziarlivy a jeho manzelka v manzelstve s nim velmi nestastna.A tak si s mojho manzela spravila v praci butlavu vrbu.A jej pan manzel to nespravne pochopil.My sme si doma s mojim manzelom vsetko vysvetlili,a ja som nemala dovod mu neverit,kedze vsetok cas travi s nami a venuje saa nam.Pred par dnami,sa mi vsak dostali do usi sumy,ze mojho manzela znova uhana nejaka zenska z nasej dediny,ktora pracuje v miestnom obchode a vzdy,ked manzel ide nakupit,vystaja ho domov a zdrziava pri obchode nekonecnymi debatami...je o nej zname,ze je v manzelstve nestastna a mala uz par romanikov so zenatymi muzmi.Casto mu manzelovi vyvolava pre rozne zamienky,vypisuje na facebook rozne komentare,snazi sa dostat do jeho pozornosti.Je velmi vulgarna a razna a mna to neskutocne vytaca a uzaza,ze travi cas aj stakouto zenou.Moj manzel tvrdi,ze nic zle nerobi,ze ma miluje a ze to je len kamaratka.Vela sme sa preto teraz hadali,moj nazor je taky-ze moj manzel proste nedokaze odhadnut hranice medzi priatelstvom a flirtom,a nestasne zeny v manzelstve si jeho "kamaratstvo" vysvetluju uplne inak.Vycita mi ,ze som chorobne ziarliva,ze ho spehujem a bez dovodne.Sama sa v tom nevyznam,najradsej by so ej dotycnej vyskriabala oci.Milujem svojho manzela,ale tymto mi velmi ublizuje.Co robit?Nevsimat si to?Ignorovat to?Som naozaj chorobne ziarliva?

brbrb555

inak ja sa ani necudujem ze ti ho uhana, nema brata? alebo kamarata? rovnako pekneho, s dobrou povahou a dobre zarabajuceho? :D mam zaujem :D a moja rada na tvoju situaciu-ked o tom s priatelom hovorite, povedz mu narovinu ze ti to vadi, a potom chod za fuchtlou si vydebatovat ze co si mysli ze robi. ona je klasicky pripad zenskej co musi mat pozornost, to je jedno ze je tipek zadany. ale nech si laskavo najde vlastneho chlapa a nemota toho tvojho

ivana45

lilecek, mozno je cas prehodnotit svoje rozhodnutie, ze sa nechces viazat...
Z toho, co sem pises, sa da usudit, ze o neho velmi stojis.

ta3

pravdaze, kolko ludi, tolko nazorov, tiez poviem ten svoj, myslim, ze zatial vedies Ty, na kavu nesiel, na meniny neblahozelal, zatial Ti o jej snahach hovori, s nou nerobi razny rez len preto, lebo kontakt s nou potrebuje na profesionalnej urovni, je dobre, ze si dala najavo ze Ti to prekaza, ale teraz by si sa mala zacat viac starat o seba a roznymi drobnostami upevnovat Vas vztah, aby snubenec ani v buducnosti nezapochyboval o tom, ze si lepsia a ze ta druha na Teba nema, zivot je boj a aj o dobre fungujuci vztah sa treba starat, rozvijat, bojovat, lebo co bolo dobre vcera, zajtra uz nemusi byt, ale bojuj inteligentnymi sposobmi, neponizuj sa, muzom imponuju silne zeny, nie handry, cize este raz zhrniem, zatial sa nemas coho bat, je Tvoj, ale pracuj na sebe a Vasom vztahu, aby tomu bolo stale tak, aby ta druha nemala popri Teba ziadnu sancu, zachrani Ti to vztah a Teba zaroven posunie na mentalnej urovni o priecku,dve vyssie

Laurina22

Necitala som vsetky nazory tak mozno napisem to,co tu uz pisane je.

Trhanie vlasov urcite nie.Co si tym pomozes?Strapnis sa a chlap sa bude len smiat,ze dve slepice sa hadaju koli nemu.

Ja by som si sadla s priatelom a vylozila karty na stol.Povedz mu otvorene,ze ti jej smsky a kavickovanie vadia a nech s tym skonci.Hotovo.A podla jeho nazoru sa zariad.

Co je na tom tazke?

A ze mu veris je sice pekne,ale nic to nemeni na fakte,ze s nou nieco mat moze.Doveruj ale preveruj.

mysickaa2222

pozri sa a ete nieco chlap ktory by fakt stal zato by ta urcite nenechal trpiet ani plakat nikdy!!! lenze bohuzial takych je malo a treba najst toho praveho lenze to je ako hladat ihlu v kope sena... ale tak snad sa ti to vyriesi a budes stastna

mysickaa2222

no tak na toto mam jediny recept byt nad vecou neponizovat sa nijak a byt hlavne lepšia hlavne v tom spravani a tak:) chalani maju radi iba sebavedome zeny a nie ustrašene pipušky co sa o nich boja a kontroluju ich :) takze vela stastia:) ja mam tiez trošku nejaky taky problem ale je to este zlozitejsie :D no vela stastia teda a hlavne sebavedomia

mysickaa2222

no tak na toto mam jediny recept byt nad vecou neponizovat sa nijak a byt hlavne lepšia hlavne v tom spravani a tak:) chalani maju radi iba sebavedome zeny a nie ustrašene pipušky co sa o nich boja a kontroluju ich :) takze vela stastia:) ja mam tiez trošku nejaky taky problem ale je to este zlozitejsie :D no vela stastia teda a hlavne sebavedomia

lilecek

baby dakujem za povzbudive slova velmi mi to pomaha :)

ceresna manzelmi nie sme pretoze ja sa do svadby moc nehrniem, aj zasnuby prisli z jeho strany...nemam nejak potrebu utekat hned pred oltar ale ona to potom naozaj tak ta bestia moze vnimat ze moj priatel vaha...

zatial je to inak v pohode ona mala tento tyzden meniny a priatel o tom vedel a nenapisal jej ani povedala som mu ze mi to uz nepride vtipne, a ze sa mi to nepaci takze nech to obmedzi takze uvidime co z toho prijal to celkom v pohode

klimka tak tak veru mam chut jej jednu pritapit ;)

ivana45

lilecek, uznavam "ta mrcha" to robi dobre. Tak nejak sa zadany chlap vytiahnut zo vztahu da.
Myslis, ze tvoj priatel neciti, ze ona mu nadbieha? Tazko. Ak by bol rozhodnuty byt s tebou a byt ti verny, neprijimal by jej pozvania a povedal by jej, ze si to s tebou nechce kazit.
Ani sa jej nedivim. Mozno si povedala: keby sa pre nu rozhodol, boli by manzelmi. Takze on vaha. Caka, ci naaahodou nezakopne o krajsiu, mladsiu, bohatsiu, lepsiu .. Mozno prave zakopol.
Priatelovi by som povedala, ze uz to neberiem ako srandicky a ze mi to vadi, zranuje ma to. Ze tym kazi nas vztah a nech zarozmysla, co ho chce kazit.

Vela sil ti zelam. Ak sa rozhodne pre nu, mas smolu. Ale zasa - nie je jediny na ostrove ...aspon trolinku sa usmej a doveruj si. Stale je s tebou, nie s nou.