uhana zadaneho chlapa?

Príspevok v téme: uhana zadaneho chlapa?
lilecek

Ahojte,

potrebujem poradit pretoze naozaj neviem ci je to len moja paranoja alebo mi ide po mojom partnerovi jedna hm...slecna.

S priatelom sme spolu 5 rokov, byvame spolu. Ide o to ze sa mu v poslednej dobe dost casto zacala ozyvat jeho byvala spoluziacka zo zakladnej (do kt. bol mimochodom vtedy zalubeny). Vypisuje mu do prace na skype, vypisuje mu aj na facebooku (ked mali stretavku pisala mu citujem: zlatko dufam ze prides). Navyse ho minule zavolala na kavu v sobotu!...a dobre vie ze je zadany. Niekedy ho vola cez tyzden na obed. Priatel je s nou v kontakte aj pretoze robi v podobnej brandzi a tak mu vie vzdy vybavit zlavy a pod. S priatelom sa o tom normalne bavime, vacsinou to obratime na srandu a ja si ho doberam :) Ale v skutocnosti mi to neuveritelne vadi a tej fuchtle by som vysklbala vlasy.... myslim ze po nom ide, pretoze dobre vyzera, povahovo je super, a navyse este aj dobre zaraba...a akoby to nestacilo rozisla sa teraz s jej dlhorocnym priatelom.... naozaj neviem ako sa jej zbavit a naozaj nechcem priatelovi nic zakazovat nakolko mu verim...ale to viete zenske vedia byt pekne mrchy ked nieco chcu....

Myslite ze som naozaj paranoicka alebo to nie je v poriadku? Dakujem za nazory :)

tekla

Moj nazor je.Dvaja ludia kt si rozumeli a aj rozumeju si po rokoch.Su si sebe sudení.Ak by sa priatel rozhodol pre nu prosim ta nehaj ho.Pride to uvidíš.Momentalne tvoj priatel sa nevie rozhodnut...

Maoam

ON musi nieco urobit

obrat si situaciu, co by povedal na toto vsetko tvoj priatel, keby si mala takeho davneho kamarata, ktory by ti denne pisal na FB a skype aj v praci, volal ta v sobotu na kavu, hoci by vedel ze si s priatelom doma a mate spolocny vikend a cez tyzden ta volal na obed

predpokladam, ze tvoj priatel tieto jej pozvania aj prijal a na ne siel

takze, keby si ty mala takeho priatela, bolo by mu to vsetko jedno?

neverim

jemu iste imponuje jej velky zaujem, jesitnost robi svoje, ale taketo nevinne veci mozu lahko sklznut do niecoho ineho

nevravim, ze toto je take, ale ja som mojmu ex tiez verila a to 4 roky ze ma len kamaratku a nakoniec som zistila, ze spolu spavali (obcas) a tiez som bola vzdy ja ta pochybna a paranoidna

ja som mu fakt verila a tolerovala - bola to obrovska chyba

ale moja chyba, ze som takeho mala, tiez bol po mnohych strankach uzasny, prave preto na neho ta svina aj letela

zeny su mrchy, na ne pozor

lilecek

nie praveze je velmi vyzrely, inteligentny, a naozaj mi je oporou a vo vsetkom sa na nho mozem spolahnut...akurat ma vytaca ze nevidi ze ta baba po nom ide :( a moje slova neberie vazne

lilecek

ako vacsinou sa smeje na tom ze ake pohlady hadzem,ja mu totiz vzdy na rovinu poviem ze sa mi to nepaci alebo si ho doberam kvoli tomu a on sa na tom bavi...pripadne mi povie nieco take ze by mi nikdy neublizil...ale ved to ja viem lenze proste uz mi to zacina liezt na nervy... neznasam ju... inak som ju nazivo nikdy nestretla... napr. raz sme boli na jednej akcii kde mu potom pisala ze nas videla ale nedosla za nami...mam pocit akoby sa mi vyhybala ale niekedy sa stane ze na facebooku mi lajkne moju fotku...vtedy by som jej najradsej pritapila

Maoam

pozri, poznaju sa dlhsie, ona je cerstvo rozidena, zrejme aj potrebuje utesit, on je mlady, dobre vyzerajuci muz so super povahou a dobre naplnenou penazenkou

niet sa jej co cudovat, zrejme jej je jedno ze je zadany, asi s tym nema taky problem