Staci to na splodenie dietatka?

ama27

Jasne, mam silnu bolest vajecnika vacsinou o siestej vecer na 12. den cyklu, trva hodinu, co je dnes. Uz vcera vecer ma zacal pobolievat, preto som poprosila muza, aby sme sa snazili uz vcera.

Lulu2011

ama - niektore zeny su tehotne len urcite hodiny, ci den, vies si nejako presnejsie zistit ci mas ozaj ovulaciu? mna ovulacia ukrutne boli, takze viem, ze si mam davat v tie dni pozor

ama27

Maoam - ked som pisala, ze sa narobim len ja, tak to som myslela zartom ohladom tej polohy na konicka. On to vobec neberie ako povinnost, ja mu nejak specialne ani nevykladam o plodnych dnoch, on vyciti, kedy ich mam a miluje sa so mnou z lasky, nielen kvoli malemu a z povinnosti urcite nie. Posledne mesiace sme to robili kazdy den aj tyzden do ovulacie. Preto som rada, ze ked to bolo v piatok, v pondelok pauza a zase az v utorok rano a potom az v stredu vecer.
Lulu, ja si predstavujem ze som tehotna kazdy den aj stokrat, aj sa mi o tom sniva. Psychicky som na tom ok, len ked mi zacnu plodne dni, tak by som to najradsej robila stale.

Maoam

ama, niekedy je lepsie NEMAT sex kazdy den, ale KAZDY DRUHY, kvoli kvalite spermii je to lepsie, mozno ho mate prilis casto a PRETO sa nedari

no makas len ty? to je o nicom :-(( asi to uz berie ako povinnost, ze?

Lulu2011

ama - nesmies byt na to tak upnuta, nedari sa cloveku vtedy, ked silou mocou nieco chce, volnej mysli sa dari lepsie, predstavuj si, ze si tehotna a ver tomu, potom sa podari

ama27

Maoam, presne tak, narobim sa len ja:)
Fakt to nestaci? A zajtra rano?
Toto je nas stvrty mesiac snazenia a predtym sme sa snazili fakt velmi dobre a nic z toho. Nechcem to hnat do krajnosti, aby sa to neodrazilo na vztahu, lebo ktovie ako dlho to este bude trvat.

ama27

Hm, neviem, ci dnes z toho nieco bude. Len raritne sa milujeme vecer pocas pracovnych dni a ja sa nechcem citit ako znasilnovacka a prosit ho o to, ked vyzera byt unaveny. Uz vcera som sa citila akoby som z neho robila plemenneho bycka, aj ked sex si potom uzival. Ved ani pre mna to nie je pohodlne, ked ma boli vajecnik... Hadam tam este nejake spermie budu.