zacinajuca celulitida u stihlej

peta123456

...no tak toto by zaujimalo aj mna.... mam presne ten isty problem s tym rozdielom, ze jem biele a celozrnne pecivo... ale zase, ked uz ani biele, ani celozrnne....tak z coho ma clovek zit?? zo sucharov?? nacrtnite prosim nejaky vzorovy jedalnicek pre stihle, ktore nechcu chudnut...:)

xy:)

no to bude tymi prehreskami a mozno mliecnymi vecami, neviem ci jes tucne syry a bla bla, ale podla mna je to stravou, kedze hovoris, ze kavu nepijes, hak nemas a pravidelne sportujes.

silvia123

jem vela mliecnych vyrobkov- jogurty, cottage cheese, tvaroh. strukoviny - soja, fazula, zelenina, musli,cerealne a proteinove tycinky. ako prehresky mam sem tam chipsy- menej ako raz tyzdenne, al. klobasa.

silvia123

HAk neberiem, nefajcim,kavu nepijem a pravidelne sportujem...neviem, v akom stave by som mala celulitidu, kebyze sa tolko nehybem.Preto ma dost prekvapilo, ze sa u mna objavila :( chcem si ju vsak podchytit v zaciatku, len ja tym "zazracnym"kremom az tak neverim, tak preto ma napadli tie procedury....

bauerpeter

Celulitídu spôsobujú estrogény/resp. ich premena v podkoží.Dá sa ymierniť cvičením..aj úplne odstrániť.