zrusovanie lozok?

Príspevok v téme: zrusovanie lozok?
maruska 18

co si myslite o tom navrhu ministra zdravotnictva o zrusovani lozok? som z presovskeho kraja a v tomto kraji sa maju najviac zrusit lozka. nic by to nebolo, keby moj zdravotny stav bol v poriadku. ale nie je. ked dostanem astmaticky zachvat, tak musim ist casto do nemocnice pod kyslik a infuzie. kam pojdem, ked sa zrusia lozka a vsetky tie, co ostanu budu obsadene? to som akoze odsudena na to, aby som zomrela? co si o tom myslite?

maruska 18

no ibaze raz som skoro zomrela kvoli zachvatu, lebo som dlho nemala kyslik a lieky, co som potrebovala. sak vtedy som uz bola jednou nohou v hrobe. to nie je sranda :o(... ale mas pravdu monika, im je to 3-8-5...

monika.a

moja,im je to jedno..oni to zrusia a nemocnica nech si robi cochce..a budu to robit tak,ze po operacii na druhy den domov..lebo nie je miest..ved oni na to mozno pridu,ked uz bude neskoro..a ked nebudes mat volne miesto,tak ta asi ulozia na chodbu al.primarovi do kanclika alebo...ja som tiez z PO kraja a nie je mi to jedno

eluška

Neviem si to dosť dobre predstaviť, podľa kého kľúča by to rušili, lebo už teraz mám pocit,že je lôžok málo, dávajú sa prístelky, šetrí sa, kde sa dá...Nepríde mi to rozumné. A neboj, akútnych budú prijímať vždy, aj keby si na vozíku mala ležať...No, vidím, že naše zdravotníctvo sa lepší z roka na rok...