Ockovanie proti TBC

Príspevok v téme: Ockovanie proti TBC
lenja1

Milí rodičia, aj vy mate zle skusenosti s tymto očkovanim?
Mojej 4.mes. dcerke sa urobili uzlinky a teraz musime brat lieky a chodit na kontroly. Pritom ak by to bolo v mojej moci by som ju nikdy nebola dala zaockovat. Je to povinne ockovanie a kto bude znasať nasledky?? Zase len my. Opät budeme drzat usta a robit len to co nam kto nadiktuje?

watermelon

nevies si najst lekara co je proti ockovaniu? ja mam takeho pediatra, v krajine kde zijem je uz len 1 ockovanie povinne a aj to oddalujeme ako sa da. Sam pediater sa k ockovaniu nema. rob nieco, nenechaj to tak, teraz je uz stale viac literatury a dokazov o tom ake je ockovanie skodlive, prave predvcerom som citala v casopise neosante ze dokonca v pribalovych letakoch vakcin je uvedenych tolko prisernych vedlajsich ucinkov (nejdem ani vymenovavat), a najhorsie je ze casto ani nie je vakcina diagnostikovana ako povodca problemu, doktori na to s.ru, hladaju priciny kde nie su. ale ak si si ista, nemozes to tak nechat, ide o zdravie tvojho dietata. este som citala ze homeopaticka liecba mozno moze pomoct. vela stastia