Najlepsia a najhorsia studijna referentka

0vecka

tie nase robili 20hodin tyzdenne teda take uradne hodiny mali ... ja dost silno pochybujem ze by tam mali tolko prace si len zober ze co tam asi tak robia v lete ?

jajka001_

tak mi to bolo povedane, ze pracovna doba az do siestej, a ta baba co som mala s nou pracovat bola zavalena papiermi a vyzerala zufalo.

0vecka

nase boli v pohode teda ta moja... viem ze z vedlajsich dveri vzdy siel krik... a tiez si pametam ze tam casto neboli pocas uradnych hodin... a nezda sa mi ze by tam bolo prace od nevidim do nevidim...

gradiela

my externisti mame takisto vsetko elektronicky. ale ked mam niaky problem tak komu ten elektronicky email napisem?my prave studijnej referentke. alebo napr. idem do skoly, stojim pred jej kancelariou nahodou a potrebujem zistit kde ma niaky profesor co vyucuje trebars zaklady kybernetiky kancelariu, resp. ci je dnes v skole. mam utekat hladat pocitac, zapnut ho, prihlasit sa do emailu, napisat mu a cakat na odpoved? nie dakujem, zaklopem referentke na jej dvierka, slusne sa opytam, ona ma prehlad a hned mi odpovie.
a na to tam ta pani je. ona riadi chod. tak ako je riaditel, je aj jeho asistentka. ktora tam nie je pre dve veci. robi vsetku tu velku nudnu monotonnu navalovu robotu, co sa tyka kazdeho studenta.
index treba mat podpisany, myslis ze to robi rektor?index treba dat na kontrolu ci je vsetko ok, ci su tam znamky, podpisy. myslis ze to robi rektor?
ako nam na zapise povedali, na skole su dolezite 2 osoby a to upratovacka a studijna referentka.
mozno o tom nevies, ale urcite aj vy mate studijnu referentku.

jajka001_

ved to je aj za trest , raz ked som si hladala pracu mi tam ponukali plat 500 € v hrubom a pracovat od nevidim do nevidim.

[zruseny20]

slobodna, my mame taktiez vsetko v elektronickej podobe, ale predsa vsak treba ist niektore veci vybavovat "osobne", ako napr zapis (je elektronicky v AISe, ale i normalne, ze musis prist do skoly a vypisat si index)

a taktiez - ok, ked mate vsetko elektronicke.. ale predsalen.. ked mas nejaky problem alebo sa potrebujes o niecom informovat, tak komu napises ten elektronicky e-mail? my prave studijnej referentke :) tu nejde o vodenie za rucicky, vacsina z nich su rady, ked ta tam nevidia ako je rok dlhy..

Slobodna

gradiela my máme všetko v elektronickej podobe ak by ťa to zaujímalo, takže my štúdijnú referentku nemáme a pre bibi123 toto platilo možno tak pred 10 rokmi dnes sú VŠ v tomto smere dosť kontrolované a ja som sa šla na VŠ učiť a nie získať titul, len pre info, keď ma nepoznáš tak tu netrep takéto kraviny.

[zruseny20]

Za cely moj studentsky zivot som stretla jednu milu studijnu referentku :D nebudem menovat, ale pracuje na FMUK.. ale iba jedna jedina.. ostatne z FMUK mi pridu ze su tam za trest :D

taktiez na PraFUK - horor, des.. :D

xy:)

si zabudla, ze rektor doplna aj mydlo, utierky a toaletak na wcku, teda len pokial sa nedohodne s prislusnym dekanom :D

gradiela

Samozrejme, rektor sám vypisuje formuláre, indexy, žiadosti, podpisuje, vybavuje telefonáty, prijíma žiakov, radí im osobne čo treba kedy podať, samozrejme aj pre externistov aj denných... dokonca u nás aj upratuje školu;)

Vraj na TnuaD sú mrchy.