Duomox 1000

malaanka

Treba užívať celú dávku a minimálne 5 až 7 dní,aj ked sa vám bude zdať,že je už všetko v poriadku.Je to preto,aby na antibiotikum nevznikla rezistencia.Určite si zvýšte dávku.

tooth

este by som sa chcel spytat, ze ak som si vcera zobral len polku tabletky (je to 1000ka), mozem si dnes zvysit davku na celu. Chcel som vediet ci mi nebude zle alebo ma nebude boliet zaludok tak preto som zacal s polovicnou davkou. ???

malaanka

K tomu si môžeš zobrať aj Brufen alebo Ibalgin-neviem pod akým názvom sa to tam predáva.Skrátka niečo od bolesti.

tooth

dakuejm ti velmi pekne za info, uz som uplne zufaly od bolesti sa idem zblaznit a odist zprace nemozem. este raz vdaka

malaanka

www.liekinfo.sk pozri si túto stránku.Duomox obsahuje antibiotikum amoxicilin.Je to penicilínová rada,môžeš užívať na zuby,ale nesmieš mať alergiu na penicilín.

tooth

pracujem v nemecku a nemam tu zubara, mam problem so zubom (opuch, hnis) a znamy z ubytovne mi dal antibiotika Duomox ako som to skusil. Tak som sem radsej napisal ci je to mozne uzivat aj na zuby pre istotu. prosim poradte

tooth

pracujem v nemecku a nemam tu zubara, mam problem so zubom (opuch, hnis) a znamy z ubytovne mi dal antibiotika Duomox ako som to skusil. Tak som sem radsej napisal ci je to mozne uzivat aj na zuby pre istotu. prosim poradte