Bolest pri sexe

Príspevok v téme: Bolest pri sexe
lenka222

Prosim, velmi prosim o akukolvek radu. Vzdy ked sa chceme s priatelom milovat ma to boli :( uz pri vchode do posvy citim taku paliacu bolest a neviem co s tym mam robit. Skusame to uz dost dlho a nic. Na prehliadke u gynekologicky som bola, povedala mi ze je vsetko v poriadku, ze tam nema co boliet, ze je to len v mojej hlave. Samotne vysetrenie bolo pre mna utrpenie :( Pytala som si od nej mast na znecitlivenie Mesocain ale ked si to dam tak to zacne stipat a neviem co mam robit. Priatel je uz velmi smutny, chodime spolu uz velmi dlho a ja sa kazdy den citim viac a viac ako neschopna zena. Prosim o akekolvek rady, mozno ste s tym niekto uz mal problem. Strach sa vo mne prehlbuje a ja sa bojim ze nikdy nebudem vediet spravit mojho priatela stastnym a ze nebudem mat ani deti. Prosim taktiez ak vie niekto o nejakom dobrom online sexuologovi, napiste mi kde mu mozem napisat. Musim sa z toho dostat, musim :(

lenka222

nanana8888 dakujem velmi pekne za tvoj prispevok. nenapises mi tvoj mail aby sme mohli byt spolu v kontakte? mozeme si o tom popisat v mailoch a ked neporadit tak aspon sa mozno podporit :) hm?

nanana8888

ahoj..ja mam ten isty problem ako ty a ja som pisala sexuologovi a povedal mi a tiez aj gynekolog ze ta bolest moze byt z psychickeho hladiska (stres, nedostatok uvolnenia) a aj verim pretoze sa neustale znervoznujem (skola, praca, domace prostredie) a uz mam strach sa aj s priatelom stretavat pretoze viem ze to velmi chce a ja nedokazem..ja som sice panna a nebola som este s chlapom sexualne a gynekolog povedal ze mozem mat hrubu blanku..tak neviem ci tebe je to prvý priatel na sex alebo ako..ale psychika naozaj vela robí..ja osobne som sa dala na psychiatricke vysetrenie (vlastne je to sedenie) buduci tyzden mam termin a verim ze mi predpise nejake lieky na ukludnenie alebo daco pretoze uz ani Neurol nezabera a je to silna tabletka..takze ak mozem poradit tak skus naozaj toho sexuologa a porad sa s psychologickou ci lepsie psychiatrickou pretoze psychologicka ti lieky nepredpise a lieky su dost potrebne a aj terapia...ja ti velmi dobre rozumiem..mam 21 rokov a uz som sa rozisla aj s predoslým priatelom pretoze som sa bala ze ma on kvôli tomu nechá...nie je to sranda hlavne pre dievcata ako sme my :( dost smutne ze niektore si ziju svoj sex. zivot ako rybky vo vode a my trpime..

lenka222

neverim, to som naozaj jedina s takym problemom? resp. nikto to neprekonal? verim ze urcite sa najde nejaka dobra dusa, ktora ma pochopenie a vie co by mi pomohlo..hm?