Taxi Kosice

svetlankaOO

Prosim, vysvetlite mi, ze preco je ovela drahsie, ak pridem k taxiku a on ma odvezie ako to, ze si on telefonicky poziadam? nerozumiem tomu...
vyuzivam taxi pomerne pravidelne a nejak nebadam rozdiel ceny..
Dakujem

kairir

nie, toto boli klamari...je pravda, ze taxik, kt. len tak vymaknes na ulici stoji viac, ale 20 e bola prehnana suma. Inak, vacsina taxi sluzieb ma svoju min. sadzu, v BA to je vacsinou 3,90. Nevadi ci ta prevezie 2cm :D Platis min takto...a este, predcasom robili na SVK prieskum, v kt. meste nas vyjde taxi najdrahsie. Na prvom mieste skoncili KE. Tak preto sa pytam :)

jankaaaaaaaa

dobry plan :DD
v KE sa len velmi vynimocne stane, ze ti povedia ze nemaju volny taxik, ale to skor ta sluzba, ktora ma pevnu sadzbu 3e, lebo ta je urcite vlemi vytazena. ale inac vobec nieje problem ani v piatok ani cez vikend, proste uplne v pohode

0mega

Janka, ja ked som sa z polusu chcel dostat na hlavnu stanicu, ci vinorady, tak mi baba na telefone ze "bohuzial, nemam tam ziady taxik" ..

tolko k ich vernosti k zakaznikom :) a to si uctuju celkom dost (ale to bola nizkonakladova spolocnost)

a teraz mam obvolavat 10 spolocnosti, ak chcem stihnut vlak?

taxikari sa stazuju (par krat som diskutoval s taxikarom na nete), ze nemaju sa dobre, tak NACO to robia ?! blaboly.. :) nic viac..

isteze z toho nemaju ryzu, akov 2007-2008 ale tak , no a ? zlate casy skoncia, tak nechsa idu bodnut :)

raz ked budem mat cas a naladu, tak spravim to, ze sa zahram na cudzinca (nema sancu ma odhalit) a potom, kedpovie prilis vysoku sumu, slovensky na neho "a doklad?" som zvedavy co urobi, ale kazodpadne si to vychutnam :D

jaankaaaaaaa

moje postrehy z ba s taxikmi... ponahlala som sa na vlak, tak som hladala volny taxik, nikde ziadny naokolo nebol, ani nesiel po ceste... tak ze si nejaky zavolam.. a ked som povedala na aku ulicu chcem taxik, povedali mi ze momentalne nemaju ziadny volny taxik.. a za par minut, hned preslo okolo mna zo 3-4 taxiky..
a je jasne , ze asi preco. ked si taxik zavolate, mate to ovela lacnejsie ako ked si zastavite taxik len tak na ceste

0mega

To uz je pomaly horsia cena ako v BA.. Tam zase okradaju zakaznikov tak, ze musis si ich zavolat, nemozes len tak prist ho otravovat osobne do taxi.. Svinstvo najvyssieho zrna, kde inde vo svete je to takto? asi zalozim taxi spolocnost a ukazem im ako sa to robi.

Cize POZOR, ludia, ak idete do BA, postavte sa pred taxi a VOLAJTE na to cislo, mate tam nejaku zlavu..

0mega

ja by som to urobil tak, ze by som sa posadil do taxi, nechal sa zviest 6 minut, hral sa na nejakeho blavaka (v KE) a ak zadre 20 eur, tak na neho postvat kontrolu.
ja som isiel, neviem cim uz, ale za 1 minutu som platil asi 3 eura, to bolo fakt len kusok, aj na mna pozeral ze ci si z neho nerobim srandu :D tusim som nejakeho oslovil len na zel.stanici.. proste auto ktore sa mi najviac pacilo :) ale nebolo na vyber velmi.

malaanka

Ja tiež doporučujem easy taxi.Naozaj sa platí len 3 eurá v rámci celého mesta.Ich mobil je 0902122224.A máš bloček od toho taxikára,čo si platila 20 eur?To je hrozná suma.A ktorou spoločnosťou si išla?Chod sa sťažovať.