umele nechty ale aby boli kratke

Príspevok v téme: umele nechty ale aby boli kratke
didiana11

chcem sa spytat dievcat co maju skusenosti s gelovymi nechtmi, alebo ktore ich robia, ci je mozne ak by som si ich dala spravit, ze mozu mi ich spravia dost take kratke, len o trosinku dlhsie od prsta, alebo ako to mam napisat. problem je ze som si ich vzdy obhryzala, a v podstate nikdy som nemala poriadne nechty, a aj ked som skusala dat si umele (len take kupene z obchodu) tak vzdy boli pre mna prilis dlhe, nedokazala som s nimi nic robit,aj ked to vyzeralo dobre na ruke. a este mam otazku: pomahaju naozaj laky na urychlenie rastu nechtov?

majulinka

Kefka, aj ja som skusala taketo nechty. Staci ak si budes kazdy necht tak po okrajoch s pilnikom akoze suchat,myslim z tej vnutornej strany, alebo proste ten necht tak nadvihovat pomalicky a on nakoniec povoli, ale urcite nestrhavaj. Tie nechty z obchodu sice sa zdaju ze su dost pevne nalepene, ale praveze nie, rychlo sa odlepia, musis len vela nieco robit s rukami, neviem ako to mam vysvetlit. Mne stacilo aby som zacala s nimi umyvat riad,zehlit,proste tie ruky pouzivat a oni sa postupne poodlepovali.

kefka

som si to potierala vatickou s odlakovacom furt furt aj na nech som uliala odlak.ale samo zo nezislo. teraz mam nechty nalepene na vsetkych prstoch a potrebujem si to dat po sebote dole, som frustrovana z nich :D

kefka

ako si mam potom gelove nechty ztrhnut pise na obale ze za pomoci odkalkovaca ale nejde to, kamoska radila len strchnut nestane sa mi nieco s nechtom ?

jankaaaaaaaaa

jasne ze sa daju spravit aj gelove kratke. a aj keby sa ti zdali dlhe, ty si ich doma mozes spilnikovat na taku dlzku aku chces
laky podla mna nepomahaju