Strach z bozkávania

Príspevok v téme: Strach z bozkávania
Maťo 666

ahojte, mnohí ma budete osočovať, urážať alebo sa mi smiať ale ja mam proste taký divný problém

mám 26 rokov,o panictvo som prisiel v bordeli ako 20 rocný, moj komplet celý sexualny zivot sa odohraval na privatoch a v bordeloch az doteraz,bolo toho fakt vela, väcsinou to bolo to isté, najprv klasicka masaz, potom oral a potom suloz v rôznych polohach, vzdy s prezervativom, nikdy som nemal vztah so zenou, a proste mam taky problem ze nikdy v zivote som sa nebozkával so zenou na ústa, .. asi mi to nebudete veriť ale zamiloval som sa do spolužiačky, má 22 rokov, viem urcite ze aj ja sa jej lúbim, ale proste vsimne si to ked sa budeme bozkavat ?? ze sa neviem bozkavat, velmi sa toho bojim, nechcem sa strapnit alebo bojim sa zbytocne ?

nejsom ziaden skaredy chalan, práve naopak ale proste tak som zacal sexualne zit a akosi som pri tom casom ostal a zvykol si nato, ale chcel by som uz aj zazit bozkavanie, maznanie, lásku a také veci, .. s prostitutkami som sa nikdy nebozkával, hoci niektoré to mali v ponuke sluzieb ale ja by som nikdy nato nepristúpil, zdravie je zdravie

atm

radsej jej povedz ze si mal nejake 'kratkodobe intenzivne romaniky' a ze z tvojej strany nebol zaujem o doteraz nikdy o nic vaznejsie..:) bude ta aspon vnimat ako skuseneho borca:) inac bozkavanie sa da naucit jedine bozkavanim, iny sposob asi neexistuje. maximalne nejaka teoreticka priprava:) ako kuknut youtube a mozno nejake tie 'zarucene rady' ale to je vsetko:)

teta dora

Fuj, nechcela by som muza, ktory chodil s prostitutkami. Ble. Radsej 30rocny panic ako toto. Ked si predstavim, do coho vsetkeho si zasunul, tak sa mi zaludok obracia.