Nedokážem byť sama..?

Príspevok v téme: Nedokážem byť sama..?
..majka..

Ahojte, mám v poslednej dobe taký zvláštny problém... odkedy som začala brať antikoncepciu (tak dva mesiace dozadu-qlaira) začala som mať také divné nálady...napríklad raz som mala takú totálnu krízu (alebo depku), že nič nemá zmysel a úplne som z toho bola mimo, pritom som na to nejaký výrazný dôvod nemala, pritom nikdy predtým som nič také nezažila, dokonca by som povedala že toto bola moja prvá depresia v pravom slova zmysle..jednoducho totálna beznádej a nechuť niečo robiť...teraz sa mi zase stalo, že som sama doma (nie som na to zvyknutá, vždy ešte niekto doma je) a znovu ma chytajú také depresívne sklony pritom na to zase nemám vôbec žiadny dôvod, iba robím nejakú prácu do školy... nemám z toho dobrý pocit lebo sa bojím fakt že či som psychicky zdravá keď takéto veci zažívam...máte s tým niekto skúsenosti? inak tú antikoncepciu idem (nielen pre toto) zmeniť, tak snáď to pomôže

jankaaaaaaaaa

heaterka to nieje pravda.. ak ma zena take stavy pri hak, mala by vyskusat ultranizkkodavkovu, pri takejto hak je to riziko najmensie, ale kazdopadne, logest k nej nepatri.
majka: vyskusaj, mozno pomoze, aj ked jeanine tiez nieje ultranizkodavkova, snad sa ti to zlepsi

Heatherka

ja mam nizkohormonalnu logest. niekedy pride taka depka, ze koniec. ale len raz do mesiaca. potom mam placlive stavy, revem pre vsetko :D
podla mna je to pri kazdej HAk len to zalezi od organizmu ako to prijme. ak to mas pri jednej asi to budes mat pri kazdej.

ak to nema niekto pri jednej, nebude mat pri druhej.ale teraz su tie nizkohormonalne dost podobne.

jankaaaaaaaaa

skus ju zmenit na nejaku ultranizkodavkovu, ta by mohla byt vhodnejsia pri takych stavoch, ale zasa ti nemusi udrzat cyklus

..majka..

A keď mám takéto nálady pri jednej antikoncepcii, bude to tak pri každej? Lebo začala som ju brať kvôli cyklu, aj mám priateľa a tešili sme sa že už nebudeme musieť stále stresovať..:/