Rychli rast vlasov

Príspevok v téme: Rychli rast vlasov
Melkae

Ahojte chcela by som sa opýtať, či su nejake osvedčene pripravky alebo niečo na rychlejši raast vlasov. predty som si ihc stale žehlila a každy mesaic farbila ale terazz sa o moje vlasy staram nežehlim ich nefarim, použivam regeneračne šampony na suche vlasy masky...tiež mam dixi žihlavovy šampon... a vlasy aj tak pomaly rastu za rok mi narastie nejakych 5cm... :/ pomožte :(
som už zufala z toho... mam vlasy na plecia... :(

oslavenkyna

Melkae: kup si tabletky panthenol 30tbl/cca 4e(oranzove kapsule) tie Ti pomozu - urychlia rast vlasov z vnutra - alebo su aj tbl VIADERM na vlasy ale tie su podstatne drahsie myslim 30e/30 tbl. To je vyziva z vnutra. Z vonku si opachuj odvarom: zihlavovym alebo orechovym (orechove listy - urob "caj")odvarom. Alebo si kup v drogerii kapilan Q, alebo kapilan B alebo DIXI ampulky - vsetko tinktury na vyzivu vlasov. Su to cenovo dostupne pripravky. Malo by to "zabrat".

Catali_na

sama si si ich zničila.. než sa ti vlasy zregenerujú po toľkom žehlení ..proste bude to dosť dlho trvať a na vine si bohužiaľ ty! nečakaj žiadne zázraky, žiadna kozmetika ti nepomože..

anickaa

prosim ja bi som chcela poradit nieco na skori rast vlasou neviem ci je to tim ze som si od malicka nestrihala konceky ale ed som si strihala ofinu ta dost rychle narastla a vlasi mi asi za rok narastu priblizne 1cm

Zaran

vyvariť koreň z lopúcha asi v litry vody to ževraj pomáha,mne sa osvečil Revalid tabletky a Dixi brezový šampon´+brezová voda Dixi

PaTeNkO

cawte chcel by som sa spitat či mi neviete poradit prirodny recept na urychlenie a rast vlasov viem že žihlava pomaha tu si davam na vlasy kazdy druhy den ale musii tu bit aj nieco ine ako zihlava nieco ucinejsie PROSIM PORADTE BUDEM RAD :) DAKUJEM

Lea

Melkae ja viem poradiť !! Kup si brezový šampon to riadne pomôže a na večer si zapletaj vrkoč to je veľmi dobrý spôsob mne vlasy rastu veľmi rýchlo a nedávno som sa dala ostrihať mala som vlasy po zadok neviem ani prečo som sa dala ostrihať ľutovala som to strašne každý deň keď som sa pozrela do zrkadla som plakala . :/ :D Ale vlasy ak to budeš použivať ten šampon tak to narastu rýchlo, vlasy si nesmieš každý deň česať !!! Zapleť si ich a potom ráno iba odpleť a zase si ich zapleť bez česania vlasov ! Uvidíš po mesiace budeš mať vlasy hustejšie a dlhšie také žive . Viac neviem poradiť ale toto pomáha

blondula

mne to pripada,ako nieco na rast prsnikov,nechtov a podobne.... ak ti rastu pomaly,nic s tym nenarobis urcite su reklamne produkty,ale ja im neverim...