Alkohol a xanax

Alex213

Stále hľadám informácie o letálnosti bežne užívaných antidepresív, antipsychotik. Hypnogen, atarax, xanax.

Xan

Včera jsem papnul 3,4 a na to jsme chlastali první tabletku si pamatuju pak mám dva dny okno ale nikdo z nás neumřel jen si nepamatujem nic xan 4 life

Akonato

Tabletky funguju len vo filmoch. Zaberie mechanizmus sebazachrany a zaludok vsetko vyvrati. Ak ta ma na tomto svete aspon 1 clovek rad tak sa nezabijaj, chod za nim a snas sa s nim stravit co najviac casu

Kata 216

Všetci ktorí tu píšete o tom ako sa dá najlepšie zamordovat tak povinne musite navštíviť psychiatra!!!!

Spackaný život

30tablet xanaxu a ktemu 20tablet melatoninu a trochu alkoholu...konec trapeni.sama mam skusenost ked sem nemnela este tolko odvahy a uzila sem6hypnogenu a 11citalexu.odpadla sem iba.a trpjela sem hnusnyma uzkostamma.2x sem zedla 85brufenu a nozem sem sa rezala no nic moc.lepsi je sklo.ale tentokrat si dam30xanaxu a 28melatoninu na spani.ucinek bude zaruceny

pokora666

:D ze zomriet.... nic sa ti nestane budes akurat uvolneny, budes sa bavit jak dzignuty, ale pride moment kedy ta zavali unava a na druhy den si budes hovno pamatat!

neuspesny

Ja som si dal 20mg Alprazolamu s dvoma pivami a stale zijem.
Narobil som hrozny bordel, ze sa za to dodnes hanbim.
Takze tuto davku nedoporucujem. Bud ziadnu alebo vacsiu a s vacsim mnozstvom alkoholu. Najlepsie s palenkou.

NO2

Život je plný utrpenia, vždy nás to doženie len a len k utrpeniu, preto si treba pamätať pekné chvíle prežité na tejto rotujúcej guli.