Hormonalna antikoncepcia

martinaZV

to samotne Ta nechrani, ale pokial sa cez plodne dni zdrzite a v neplodne zase normalne idete na plno, tak by sa nemalo stat, ze by si otehotnela. Je to o tom v ktorej faze sa tvoje telo nachadza a co sa v nom odohrava :)

martinaZV

ja ho pouzivam od februara, co je nieco vyse pol roka a zatial super, ked mam neplodne tak ideme naplno ked zase mam plodne tak nie.. Je to vsetko len o zvyku a o tom aby si rozumela vlastnemu telu :)

mala_sovicka

baby vystriedala som uz mnozstvo HAK a zatial mi nesedela ani jedna len mi to narobilo bordel v tele, neviete mi poradit co dalej? nejaku inu formu? bez antikoncepcie zostat nechcem :/

Vierocka1989

Ahoj ja mam uplne perfektnu skusenost s Maitalonom beriem ho uz 5 rokov a nemozem si stazovat na ziadne vedlajsie ucinky.. Praveze pred tym ako som zacala brat antikoncepciu som mala brutalne PMS vrieskala som na priatela jak sialna zmeny nalad atd :) a strasne ma bolelo brucho pri kramoch.. ked som to mala musela som denne zjest okolo 5 ibalginov...Teraz som uplne v pohodicke a hlavne nemusim sa kazdy mesiac stresovat ci som tehotna alebo nie.. Citala som aj nejake prispevky co pisali baby predomnou a ja nechapem ako mozete nebrat HAK ked nechcete byt tehotne a mat sex..?? To vas bavi sa kazdy mesiac stresovat podla mna je to dost nezodpovedne riskovat kazdy mesiac tehotenstvo alebo to riesit tabletkou PO ktora obsahuje tiez dost vela hormonov...